זודיאק

מאת: מערכת יום יום באילת ● 12/4/2011 17:32 ● ערב ערב 2493
רחל ארז - יעוץ והכוונה על פי מסרים וידע רוחני דרך קלפי הטארוט 050-4242050 - 08-6334669
זודיאק

מזל טלה - מלך המטות


העבודה הופכת למרכיב החשוב ביותר אצל הטלאים בימים אלה. ישנו מוטיב זורם ומניף. האביב יוצר את האנרגיה הנפלאה שלכם ואתם עושים ויוצרים עוד ועוד. אתם עוסקים במלאכה עד לאפיסת כוחות. הקלפים מבטיחים חיוניות ואש חיובית.

מזל שור - מלכת המטבעות


המוטיב הבולט אצל השוורים הינו כסף. ההתנהלות סביב רכוש, קנייה או מכירה של נכסים. הקלפים מספרים על צורך עז להתפנות ולשים דגש על נושא הזוגיות, ואתם אכן תסדרו את העניינים בתחום. ישנה אזהרה מפני עקשנות אופיינית וחסרת היגיון מול הדמות המבוגרת בבית.

מזל תאומים - נסיך החרבות


הקלפים שלכם מבטיחים כי שוב תחושו בשליטה בכל האמור ליחסים הזוגיים. כמו כן, פעולה שביצעתם בחינניות רבה במסגרת העבודה, תיצור הדים ואתם תזכו בשבחים ותגמול מבלי שתצליחו להבין את דרגת הקושי שהתמודדתם עימה בכבוד. צפויה אנרגיה חגיגית ומשוחררת.

מזל סרטן - מלך הגביעים


חילופי דברים וביקורת נוקבת תופנה אליכם. לראשונה תבחרו להגיב ומומלץ לכם לומר את שעל ליבכם. לחץ מתון על המקומות המעיקים יוביל לשחרור והולדה של אנרגיה בריאה יותר וזרימה נכונה. תיתכן בהילות בצורך לבצע שינוי מיידי בתנאי המגורים.

מזל אריה - מלכת המטות


יתכנו שינויי מצב רוח קיצוניים ותחושה לא ברורה של רצונותכם הרגשיים. מילים יקבלו משמעות מיותרת. מומלץ לאריות לסגת ולנוח בחיק המשפחה המורחבת. קיים צורך עז לנטוש את הסביבה המוכרת והידועה, אך צעד זה יתברר כפזיז ושגוי. אם לא תפעלו בימים אלה, השינויים יתרחשו מאליהן באופן ראוי יותר.

מזל בתולה - נסיך המטבעות


ההרגשה כי אינכם מצליחים לרצות שום צד תעיק עליכם ותגרום לכם לחשוב על ויתור והתכנסות פנימה. הקלפים ממליצים לבתולות להתחבר לרצון שלהם ולהקשיב לאמת הפנימית, שבסופו של דבר תיקח אתכם לתחושה טובה ומשוחררת. אז התמונה תתבהר וכמו בפאזל, החוליות המקשרות יקבלו את המשמעות. אתם יוצאים למסלול חדש ושונה.

מזל מאזניים - מלך החרבות


למאזניים הזודיאק מבטיח מראה והרגשה נהדרת. תגלו בימים אלה שאתם פועלים מתוך אינטואיציה רוחנית אשר תוביל אתכם להתנהלות ההרמונית שאוויתם לה מאז ומתמיד. יתכנו חתימות על הסכמים מתוך ההרגשה הפנימית. שינויים הקשורים ללידה או מוות גם בתחום העסקי.

מזל עקרב - מלכת הגביעים


געגועים ונוסטלגיה ישפיעו על הלך הרוח. אתם זקוקים לחיבוק של אהבה בימים אלה ומידת הרגישות שלכם בשיאה. בוררות ומשפט מובילים את העקרבים לחשבון נפש ולתחושה שהפעולות שנוצרות כתוצאה מהתהליכים שאתם נמצאים בהם, לא נכונים. הקלפים ממליצים לדחות את המאבקים בכל התחומים.

מזל קשת - נסיך המטות


התחושה כי נתקעתם במובן הכספי, לא מאפיינת את הזרימה הטבעית שלכם, דבר שידיר שינה מעיניכם. הפתרון מובטח שיגיע מאליו. האנרגיה הזוגית ונושא הדואליות בחייכם הינה בשיא אונה וכוחה ואתם ממגנטים אליכם את כולנו באהבה.

מזל גדי - מלך המטבעות


ישנה אזהרה לגדיים מפני היחלשות הגוף וחולי. מומלץ לכם לאפשר לאחרים לטפל בכם. אי הבנות או סכסוך משפחתי בא אל סיומו ושוב תוכלו להתנועע בחברת המקורבים בטבעיות. הקלפים של הגדיים מבקשים אתכם להישמר מעומסים ולנוח ככל שאפשר.

מזל דלי - מלכת החרבות


התכונות הנפלאות שלכם והיכולת לתמרן ולפתור תקלות, יביאו אתכם למרכז הבמה המקצועית מצד הממונים. האנרגיה בעבודה בשיאה ומאידך התחום הזוגי מרגיש שהוא פורע את השטר לכך. יתכנו תקלות ואי הבנות בכל הקשור לאלה שאתם אוהבים.

מזל דגים - נסיך הגביעים


הדרך בה אתם רואים את החיים בוגרת אולי מדי. תנסו לקחת את הדברים ביתר קלילות. התחום הזוגי דורש תשומת לב מיוחדת, לדרך בה אתם מביאים את רגשותיכם לידי ביטוי. הבלבול בו אתם שרויים מתסכל אתכם ואת הסביבה כולה. בררו עם עצמכם מה אתם רוצים מהזוגיות. בתחום העבודה יש להיזהר מגניבה או חוסר יושר.

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש