זודיאק

מאת: ● 4/5/2011 11:04 ● ערב ערב 2496
תחזית לתאריכים שבין ה – 4-11 במאי 2011 מאת: רחל ארז
זודיאק

טלה

-
נטרלו את השכל כשאתם עושים אהבה השבוע. חשבון נפש מלמד את הטלאים שבמקום שאין הנאה מסתמנים ניתוקים. הרווקים יובילו למיסוד. עומס רגשי מאפיין את התקופה. תשתדלו לשחרר לחץ ולהרפות. נסו לצנן את הראש והמחשבות שמשתוללות בראשכם.

שור

-
זהו זמן נפלא ללקיחת החלטות חשובות. ישנה השפעה מצוינת בבית הזוגיות אשר תוביל להתחדשות עצומה. מסתמנת גם מגמת לימודים. מובטחת הצלחה בכל התחומים. זהו זמן טוב לשחרר דפוסים ישנים ולרכוש חדשים על פי רוח התקופה. הקשיבו לרחשי ליבכם.

תאומים

-
התחושה הכבדה של בדידות, שליוותה אתכם לאחרונה, מפנה מקומה לתחושה חמימה יותר. הדבר לו אתם זקוקים בימים אלה יבוא מהקהילה המשפחתית התומכת. בתקופה זו אתם נהנים לתת מאשר לקבל, אבל אל תשכחו לאפשר לאחרים את הזכות לתת..

סרטן

-
אורחים מהעבר הרחוק מביאים עימם רגשנות נוסטלגית סוחטת. עומס ועייפות גורמים לכם לרוב לעצבנות מיותרת. תשתדלו לישון כשיש לכם פנאי. הפתעה נעימה ממקום שבו הושקע מרצכם הרב לאחרונה תגרום לתחושה נפלאה ולחיזור במקום העבודה.

אריה

-
הגוף והבריאות אינם כפי שאתם אוהבים. בא לכם לברור את התזונה ולשים דגש על ספורט מתון. התחושה שאולי אין לכם די בכדי לתת לקרובים מעיקה מעט. הסכמים יבואו ממקום שישרת אתכם לזמן ארוך. זוהי הזדמנות טובה להיפרד ממי שמאכזב מזמן.

בתולה

-
זוהי אחת התקופות הכי נפלאות שיש. התדר מאופיין ברומנטיקה וגילויי רגש. הזדמנות טובה לרכישה או מכירה של בית או רכב. הצעות נישואין והריון. מומלץ לכם לשמר את האנרגיה הטובה במסגרת הביתית, תמנעו מנסיעה ארוכה. אתם זקוקים למקום שלכם.

מאזניים

-
אל לכם לנסות לזרז תהליכים. המתינו עד אחרי יום ההולדת כי אז התמונה תתבהר. אנרגיה של עשייה, יצירתיות וזרימה של כסף. ניתוח מצבים ושינויים מהותיים בתחום הזוגי. מגמת חיבור והרמוניה. אתם נראם במיטבכם ותגלו הרבה אהבה מבני הזוג.

עקרב

-
בעיקר אצל העקרביות ישנה תחושה מאוד רוחנית וחיפוש אחר משמעות בתדרים הגבוהים. חיבור לבית הילדות ולנוסטלגיה מוליד עבודה רוחנית מעמיקה. הרמוניה ושקט נפשי, שלווה ורוגע. התובנות של השבוע ימנעו מאבקים פנימיים ישנים ותוליד דרך אחרת.

קשת

-
בימים אלה ישנה עבודה רבה אצל הקשתים ונראה שאין לכם רגע לעצמכם. שימרו על הבריאות שנחלשת בגלל העומס. יתכן טיפול בהורה חולה. בני הזוג יתמכו וירגיעו ככל יכולתם, מוטב שתירגעו ואל תתנפלו על האדם הלא נכון ואל תמהרו לשפוט.

גדי

-
שוב הינכם במרכז האירועים החברתיים ושוב אתם מוצאים את עצמכם לוקחים אחריות על כולם ועל הכל. ההנאה של בני הבית גורמת לכם הרגשה טובה ואתם משתדלים יותר.תתכן נסיעה ספונטנית וקצרה.

דלי

-
אתם מאוד זקוקים לשקט, מחפשים סביבה הרמונית ויפה. תחושה טובה עם העצמי שלכם תוביל לקידום האינטרסים שלכם מול המעסיקים. יש להימנע ולהיזהר מתאונות קטנות. תחושת פינוק טובה תגיע עם הפתעה נעימה מצד בני הזוג. כל אירוע ספונטני שתבחרו לעשות יהיה מוצלח ביותר.

דגים

-
צפוי כסף הבא ממקור בלתי מתוכנן, כך מבטיחים הקלפים, כך שתמצאו את עצמכם נותנים באהבה. בעבודה כולם נעזרים בכם ובידע הרב שצברתם. הרבה מחמאות, התחלה חדשה ויישום רעיונות. ההימורים במגמת זכייה.

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש