אסטרולוגיה מאת רחל מונבלט

מאת: מערכת יום יום באילת ● 14/4/2016 19:22 ● ערב ערב 2754
אסטרולוגיה מאת רחל מונבלט
תחזית לתאריכים שבין ה – 14-20/4/16

טלה-

יום ההולדת הפעם המחיש את צדכם הבלתי מוחצן. אתם צפויים לבחור לחגוג במסגרת הבית והמשפחה. הרבה חשבון נפש מביאה תקופה זו. הטארוט מגלים שאתם מנפים במסננת רגשית ושכלית את כלל האנשים בחייכם. מי שלא מתאים - נושר.

שור-

פעולות חשאיות שביצעתם בעבר והנתונים שגיליתם, ישרתו אתכם כעת. תבצעו מהלך מתוחכם בקלות רבה. פעולות אלה יניבו תדר גורלי חדש. הקלפים מבטיחים כי תמצאו עצמכם שועטים לעבר הפתח שנפרע לקראתכם.

תאומים-

 נסיעה בפתח יוצרת מתח בבית. מוטב להרפות ולבטל תוכניות אם אינן זורמות בכיוונים שצריך. נשים בהיריון צריכות מנוחה במיוחד ורצוי להישמר מכל סוג של טלטלה מיותרת. התחום הזוגי והרומנטי מביא עימו בנדיבות אנרגיה מפנקת של אמפטיה, התחשבות ואהבה.

סרטן-

ההרגשה שאתם שבים לשלוט ברגשות שלכם תניח את דעתכם. נראה כי אתם ממוקדים במסגרת הבית, מחליפים ריהוט, קונים כלים, חלקכם אף ירגיש צורך לשנות תסרוקת. מילת המפתח בינה! שינוי שנולד מתוך שקט פנימי וביטחון מלא.

אריה-

התדר הרוחני מביא שלווה הנולדת מתוך התובנות. חופש כזה במחשבה סולל דרך נכונה לליבם של הקרובים בבית וגם בעבודה. הלימודים ממגנטים אתכם. כל פעולה שאינה מחייבת לטווח הארוך מומלצת כעת. התחום הכספי פונה לעבר שיפורים ורווחה.

בתולה-

הקלפים שלכם מלמדים על אנרגיה עצומה וכוח פנימי שיוצר תדר רגשי רך . אתם שואבים אליכם דורשי עצות. למעשה תהיו במרכז הבמה. דברים יגיעו אליכם ללא מאמץ. הזוגיות מביאה רוח ספונטנית, טובה וקלילה.

מאזניים-

קופידון וכל אל אהבה אחר מסמא את עינכם. כל חיצי האהבה מופנים כלפיכם. ישנו סחרור אנרגטי מדהים של התאהבויות ואהבה.  כל פעולה שתבחרו לבצע בימים אלה תתבצע בקלות ובזרימה.

עקרב-

מזמן לא התענגתם על האנרגיה הזו שבה אתם מרגישים רעננות וקלילות. חיבורים אנרגטיים חדשים בפתח. אתם יצריים ויצירתיים במיוחד בימים אלה. העבודה מזמנת הזדמנויות שונות ומיטיבות. הצעירים בבית יטרידו את שלוותכם. חשוב שתנסו לכבד את דעתם של האחרים.

קשת-

מזה זמן  שלא בא לכם להתעסק עם בעיה דחופה, אלא שבימים אלה אין מנוס ואתם מביאים בעיות לפתרון, כך מבטיחים הקלפים. מסיימים דברים שנותרו בלתי פתורים. התחלות וסופים יניעו בעיקר את הקשתים. אצל הנשים התדר יותר עדין ופחות אגרסיבי.

גדי-

חוסר ביטחון בלתי אופייני ישרה עליכם בימים אלה תחושה שאולי יש להיערך מחדש ולרקום תוכנית חלופית בעיקר סביב הנושא הכספי. הוצאות בלתי צפויות בפתח. הקלפים מגלים כי על אף הכל  זהו זמן מתאים עבורכם להתרחשויות רומנטיות מפתיעות.

דלי-

קיים צורך עז בשינוי, וחלקכם עשוי ללכת על כך בגדול הפעם. תפתיעו אפילו את עצמכם בתעוזה.  הפתעות נעימות וחגיגיות באות לקראתכם החודש. ישנו מוטיב של הגשמת משאלות ואפילו ניסים קטנים.

דגים-

האנרגיה שיושבת על הדגים מעלה חיוך. נראה כי אתם מבלים ונהנים מכל מצב, גם אם הוא בלתי אפשרי. הפוך מאשר בדרך כלל. מומלץ לכם להקשיב לאנרגיה הזו ולאמץ אותה. זכיות וכספים מגיעים ממקור מפתיע. חיזורים ואהבה. ימים רכים ונעימים.

 חדשות אילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש