תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

מאת: צילה שיר-אל ● צילום: מערכת יום יום באילת ● 28/9/2016 15:55 ● ערב ערב 2778
טיפ לילידי השבוע: בשבוע הקרוב תוכלו לגייס את המשאבים הפיננסיים על מנת שתוכלו לבדוק את כל התחום הכספי כיוון שיש לכם הזדמנויות להתחלות חדשות מבחינה כלכלית.
תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

 

מאזניים

 

הכוכב יופיטר המביא איתו הרבה מזל והזדמנויות נכנס למזל שלכם ועל כן נראה שזה הזמן הנכון לבדוק אילו עוד דברים אתם יכולים לעשות עבור עצמכם על מנת להתפתח ולהתקדם. נצלו קשרים חברתיים שיעזרו לכם להתקדם בחיים באופן כזה שתוכלו להיעזר בהם בהמשך. גם מבחינה כספית, זה הזמן להפעיל אנשים וחברים קרובים כך שדרכם תוכלו להרוויח עוד כספים.


 

עקרב

 

הכוכב וונוס נמצא במזל שלכם, כך שזוהי תקופה טובה להתחלות חדשות הן במישור האישי הרגשי והן במישור הכספי. כוכב זה שמביא איתו מערכות יחסים טובות, נמצא במזל שלכם וגורם לכך שאתם חווים התחלות חדשות ומשמחות. הרשו לעצמכם ליהנות כמה שיותר כיוון שמבחינה חברתית אתם נמצאים בתקופה טובה ויכולים להתחבר אל אנשים שיעזרו לכם בהמשך הדרך.


 

קשת

 

נראה שמבחינה חברתית אתם נמצאים באחת התקופות היותר טובות שלכם כיוון שהשמש בשמיים מבקרת אצלכם במקום הידוע כמביא אירועים חברתיים משמחים. כמו כן נראה שתעדיפו לא לחשוף את רגשותיכם ותעדיפו לשמור אותם לעצמכם. ושוב, אל תתנו לחששות ולפחדים לנהל אתכם מעבר למה שאתם מסוגלים להכיל. מצאו דרכים לשחרר את הכעסים הפנימיים שלכם.


 

גדי

 

אתם נמצאים בתקופה שבה המניות שלכם בעלייה. נראה שאתם מבוקשים בכל מקום ואנשים משחרים לפתחכם. המילה שלכם הינה משמעותית מאוד ואנשים אוהבים אתכם בעבור מה שיש לכם להציע. למרות שאתם מייחלים לקשר עמוק בהחלט ייתכן שאתם נמצאים עכשיו בתקופה שבה נכנסים הרבה אנשים לחייכם אך לא בהכרח גם נשארים איתכם לאורך זמן – חכו לימים אחרים.


 

דלי

 

הכוכב מארס המביא איתו עוצמות נמצא במקום המקושר עם תת המודע שלכם, ולכן בית זה יסמל גם את היחס שלכם לשיתוף וליחסים בין אישיים. נראה שאתם נמצאים בהתלבטות כלשהי בין מה לעשות שטוב לכם באופן אישי ובין מה לעשות כדי לשמח את האחרים. זה הזמן הנכון עבורכם להחליט שאתם נמצאים בסדר העדיפויות הראשון ולעשות אך ורק מה שטוב לכם. נסו לחפש לעצמכם עוד דרכים על מנת למלא ולשמח את עצמכם.


 

דגים

 

אתם נמצאים בתקופה מאוד עמוסה מבחינה מקצועית ואישית, והיום שלכם מלא בתנועה עד כדי כך שאתם יכולים להתיש את עצמכם. זה הזמן הנכון עבורכם לשחרר קצת לחץ ולהרשות לעצמכם לנוח. אתם נמצאים בזמן בו מבחינה אישית עוברים עליכם הרבה דברים ובכל פעם אתם מנסים להוכיח לעצמכם מחדש שאתם מצליחים לעמוד בכל הציפיות ובעיקר של עצמכם.


 

טלה

 

אתם נמצאים בדיוק במחצית השנה שלאחר יום הולדתכם, וזה הזמן לעשות את חשבונות הנפש הנדרשים. נראה שיש לכם צורך לבדוק את ההתנהלות האישית שלכם מול המשפחה, ואכן תקבלו את האישורים מהם לכך שאתם צריכים להשקיע הרבה יותר כדי שיורגש שאכן אתם נותנים מעצמכם. זה הזמן לנסות ולהשקיע יותר זמן איכות עם המקורבים לכם, כיוון שנראה שהם זקוקים לכם יותר משהם מוכנים להודות בכך.


 

שור

 

הכוכב סטורן נמצא בבית המסמל התנהלות אישית וכלכלית ולכן נותן לכם הסתכלות וממד חדש על החיים. נראה שאתם מאוד חוששים לומר את דעתכם כיוון שאתם רוצים להיתפס כהרבה יותר חזקים בעיני האחרים. נושאי כספים לסוגיהם השונים יעלו בשבוע הקרוב, ואתם צריכים לוודא שאתם מובנים לזולת וכל מה שאתם אומרים מגיע לאוזן הנכונה. ייתכן ותאלצו להשקיע יותר זמן ממרצכם בהסברים על דעותיכם.


 

תאומים

 

בשבוע הקרוב, תאלצו להשקיע את כל זמנכם בתחום המשפחה. וונוס הכוכב האחראי על מערכות יחסים נמצא אצלכם במקום המקושר עם עבודה, ולכן זה גם הזמן לנסות ולדחוף את עצמכם דרך יחסי אנוש בעבודה ובכך להעלות את ערככם בעיני האחרים. ליחסים בין אישיים תהייה משמעות מאוד גדולה בשבוע הקרוב, כיוון שלמעשה היא תהיה פתח כלשהו ליצירת מערכות יחסים טובות יותר שיקדמו אתכם בהמשך.


 

סרטן

 

הכוכב מארס נמצא אצלכם בבית השותפויות, ולכן תחום זה יהיה יותר משמעותי עבורכם בשבוע הקרוב. נראה שנושאי משפחה חשובים מאוד, ואתם צריכים לבדוק עם עצמכם האם אתם מתנהלים נכון כלכלית על מנת שתוכלו להסתדר עם כל ההוצאות החדשות. ייתכנו חיכוכים בבית על רקע תפיסת עולם, וכל אחד ירצה להביע את דעתו ועמדתו ולכן אתם צריכים להיות מאוד רגישים לצרכי הזולת.


 

אריה

 

הכוכב מארס נמצא בבית העבודה שלכם, ועל כן אתם יכולים להצליח ולקבל את האנרגיות הדרושות לכל מה שאתם צריכים לעשות בשלב הזה. את העזרה לה אתם מצפים תקבלו מאנשים קרובים שאינם בהכרח המשפחה שלכם, כיוון שייתכן וחלק מבני המשפחה יכולים לחשוב שאתם פועלים לא נכון ואינכם עושים את המקסימום על מנת להצליח בתחומים החשובים לכם. אל תרשו לקשיים היומיומיים להפריע לכם בתוכניותיכם.


 

בתולה

 

בפרק זמן זה של חייכם, אתם פועלים מתוך מחשבה מאוד מעמיקה על הנושאים שמנהלים אתכם בחיים. קיים בכם צורך לקבל תשובות בכל הנוגע להתנהלות הכספית שלכם על מנת שייתנו לכם את התשובה לדרך חייכם. ייתכן שאינכם בטוחים שאתם במקום הנכון, אך כל הסביבה תומכת בכם וסומכת עליכם מאוד כדי שתוכלו לעשות את המקסימום שאתם מבינים שמוטל עליכם על מנת לקדם את עצמכם.


 

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

  

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש