אסטרולוגיה מאת צילה שיר-אל

מאת: צילה שיר-אל ● צילום: מערכת יום יום באילת ● 13/10/2016 10:24 ● ערב ערב 2780
תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות
אסטרולוגיה מאת צילה שיר-אל
תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

כפי שכבר נאמר בטיפ השבועי, הרי השבוע הוא מאוד משמעותי ביצירת תוכניות להמשך דרככם. מומלץ לכם מאוד לבחון את כל המתרחש בשבע עיניים כיוון שמצד אחד ממש בא לכם ליהנות מעשייה ולהשתחרר מקשיים כלכליים, ומצד שני עדיין אתם מרגישים כבולים בסך כל ההתחייבויות שלכם לאחרים ואף לעצמכם. שתפו את הקרובים לכם בתוכניותיכם - נראה שהם מאוד מפרגנים לכם.


הכוכב וונוס נמצא במזל שלכם ונותן לכם יכולת ראייה מעמיקה לגבי עובדות החיים. באופן כללי יש לכם ראייה מאוד רחבה, ואנשים באים להתייעץ איתכם, אך נראה שהפעם בנושאים שחשובים לכם באופן אישי תוכלו לקבל את התשובות לגבי דברים שהיו מאוד בעייתיים עבורכם עד היום. מבחינה כספית ייתכן ותקבלו עזרה מאחרים כיוון שהכוכב סטורן שמגביל ומעכב עדיין מבקר אצלכם בבית הכספים. 


בשבוע הקרוב, נמצא הכוכב וונוס שאחראי על יחסים בבית תת ההכרה שלכם ולמעשה יישאר כך למשך כל החודש הקרוב, עובדה שמלמדת על כך שיש לכם הזדמנות לחשוב לעומק על כל מערכות היחסים שלכם. במקרה ולא תדעו מה ואיך להחליט, יהיה נכון עבורכם להקשיב לאינטואיציה הטבעית ובעיקר לדעת גם כיצד לנטרל את הפחדים הטבעיים שלכם לעומת פחדים ממשיים ובהתאם לכך להמשיך ולהתנהל.


מבחינה חברתית, אתם עומדים בפני אירועים מאוד משמחים שיכולים להקפיץ את המוניטין שלכם בחיים, וזאת בגלל העובדה שכבר תקופה מאוד ארוכה אתם עובדים על היחסים הבין אישיים שלכם במטרה להעלות לעצמכם את המוניטין. השבוע נמצא הכוכב וונוס בבית המקושר עם המעמד החברתי שלכם וייתן לכם את כל מרווח האפשרויות על מנת ליישם את תוכניותיכם ולהביאן לידי ביצוע.


התדמית האישית שלכם מאוד חשובה לכם בפרק זמן זה של חייכם בכל תחומי החיים. נראה שהאחריות שלקחתם לאחרונה על עצמכם מתחילה לעזור לכם, ואתם יודעים שהגיע הזמן שלכם לקצור את הפירות של תוכניותיכם. מאחר והכוכב סטורן שמביא גם הרהורים רציניים נמצא אצלכם בבית המעמד החברתי, חשוב שתדעו להפנים מי החברים הנכונים לכם ומיהם החברים שנועדו רק ל'שתיית קפה' ותו לא. 


אין ספק שמגיע לכם שיסירו בפניכם את הכובע על התוכניות הרבות שלכם ועל יכולת הביצוע שלכם וגם לעמוד במשימות שהצבתם לעצמכם. נראה שאתם מבלבלים קצת את האחרים, כי מצד אחד אתם מאוד רגישים לדעות אחרים, ומצד שני אתם עושים בדיוק מה שאתם רוצים מבלי להתחשב תמיד בדעתם של אחרים ועובדה זו מאוד מבלבלת את הקרובים לכם, עד כי לעיתים הם לא מבינים את מעשיכם. נסו להיות יותר ברורים.


אתם נמצאים במחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם, ואין ספק שאתם עומדים בפני שינויים ומהפכים בחייכם. ייתכן ואתם אינכם היוזמים של אותם השינויים, אך אין ספק שבגלל ההתנהלות שלכם, יש לכם השפעה ישירה על כל המתרחש בשלב זה בחייכם. עליכם ללמוד לשתף פעולה עם הקרובים לכם ונראה שהעובדה שאתם חפצים בחופש אישי היא הנקודה 'הבעייתית' כרגע.


נושאי העבודה די אינטנסיביים עבורכם בשלב זה של חייכם. כבר תקופה ארוכה אתם מרגישים צורך לשנות דברים בגלל שדפוסי החשיבה שלכם משתנים ועכשיו משנכנס הכוכב יופיטר (שפע) לבית העבודה שלכם, הוא בהחלט ישפיע לטובה לגבי כל התרחישים כרגע בחייכם. נושאי עבודה וסגירת נושאים פתוחים הם הדבר הראשון שבו אתם צריכים לטפל.


הכוכב וונוס שאחראי על כספים נמצא בבית העבודה שלכם ומבשר על כך שאתם נמצאים בתקופה טובה שבה אתם יכולים לצבור לעצמכם הרבה נקודות זכות בתחום זה וגם בעבור היחסים הבין אישיים הטובים שאתם טורחים עבורם. מאחר וגם נושאי בריאות יהיו רגישים יותר בשבוע הקרוב, מומלץ לכם להשקיע קצת יותר זמן בנתינה לעצמכם את הזמן הדרוש למנוחה וצבירת אנרגיה.  


אתם נמצאים בהתחלה חדשה שבה יש לכם יכולות רבות להראות את החושים האישיים שלכם על הצד הטוב ביותר. הסביבה הקרובה בהחלט תתגייס לטובתכם ותפעיל את מלוא השפעתה על מנת לעזור לכם בתוכניותיכם. נראה שצעירים מכם במשפחה ידרשו את מירב תשומת הלב שלכם בגלל העובדה שכוכבים רבים נמצאים בבית המשפחה, ועובדה זו מלמדת על כך שזו תהיה מירב ההתעסקות שלכם בשבוע הקרוב. הכוכב מארס נכנס לבית העבודה שלכם. משמעות עובדה זו היא כי כל התחום המקצועי עומד להתעורר אצלכם, ועליכם להיזהר מהתנהלות לא נכונה בפרק זמן זה. הקשיבו היטב לאינטואיציה הטבעית שלכם במידה ולא תדעו מה להחליט. אך בכל מקרה, מומלץ לכם להיות מאוד מחושבים ולא להיכנס להרפתקאות מקצועיות שאינכם יודעים מה יהיה בסופן. לכו על בטוח וזה יהיה הכי נכון עבורכם.


  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.  
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה  אסטרולוגית.

 


חדשות אילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש