זודיאק - חיזוי באמצעות קלפי הטארוט

מאת: רחל ארז ● צילום: מערכת יום יום באילת ● 6/6/2018 08:31 ● מה נשמע 551
תחזית על פי קלפי הטארוט לתאריכים שבין ה-7-13/6/18
זודיאק - חיזוי באמצעות קלפי הטארוט

 

טלה 


לבני מזל טלה מובטחת האנרגיה המאטה מעט את הקצב. החופשה האמתית באה מתוך שחרור דפוסים ואחיזה במיותר . חיפוש "שקט נפשי". גם הנושא הכספי בא על פתרונות מעבר לציפיותיכם.

 

שור


העולם סובב סביב צירכם, כך שידכם בכל. בימים אלו אתם עסוקים, כך שהמלאכה רבה, הזמן קצר והפעלתנות חסרת לאות. ביחסים הקרובים רצוי למנוע מתח מיותר הבא עקב ניחושים. שאלו שאלות ישירות.

 

תאומים


עננות המלווה בהרגשה כי מישהו קרוב מתעתעת בכם, מקשה ומצרה את תכניותיכם. בילוי כבד בסביבה לא שגרתית יגרום לכם לומר דברים בהיסח הדעת. התשלום על כך יכול להיות יקר מאוד. שימרו על מוצא פיכם בימים אלה. לאחר יום הולדתכם צפויה התבהרות. 

 

סרטן


אתם פעלתנים ולעיתים מכורים לעבודה והקלפים מספרים שאתם דווקא מבקשים פסק זמן והפוגה מבודדת. לא בא לכם לזוז ובצדק. את התמיכה לכך תמצאו אצל בני הזוג שחשוב להם שתמצאו זמן להטען ולשוב בכוחות מחודשים.

 

אריה


ניחנתם בתבונה רוחנית רבה. אתם מתעקשים לזרז תהליך ולהביא דברים לידי סיום בזמן בלתי אפשרי. יש להימנע מכך. חסכו מבוכה מיותרת. אפשרו לתהליכים להתבצע בעתם. לא ניתן להאיץ בניצן להיפתח.

 

בתולה


הקלפים שלכם מלאים אש, מרץ, ובעיקר גאווה בכל האמור במסגרת העבודה. אכן כל הכבוד הראוי. הרבה אהבה תורעף עליכם ואתם ממגנטים אליכם את כל הסביבה. כושר המנהיגות הטבעי שלכם יבוא לידי ביטוי ושוב תגלו שנועם הליכות צובר קהילה תומכת ומסייעת.


מאזניים


בימים אלה אתם עשויים לסגור או לפתוח ערוץ עבודה. הנושא הזוגי רגיש והקלפים מציעים להתמקד בעבודה ככל שניתן ולהניח לדברים להסתדר מעצמם. צפו לקידום או להצעה ללימודים אשר יקדמו את מקומכם בעבודה.

 

עקרב


מוטב להתמקד במה שקיים וטוב, מאשר במה שאולי יגיע בהמשך. הקלפים מלמדים על תהליך בעיצומו. שינויים מהותיים שבני מזל זה חווים יניבו פירות בכל הרמות.


קשת


בתקופה זו צפוי חיבור גוף נפש, שכל ורגש גם בתחומים הארציים ביותר שלכם. הרהורים מתוך הרגש יביאו לסופם של מאבקים מתישים ואפילו לכדי סיומם של דברים שלא מרגיש לכם יותר להיות. 


גדי


ניתור אדיר מבטיחים הקלפים עבורכם. הצלחה והגשמה של מאוויים נסתרים. תחושה כי כל הנחלים זורמים אליכם.


דלי


רתיעה וחשש טבעיים במסגרת קידומם של יחסים קרובים אך הקלפים מספרים על דלתות חדשות רבות במסגרת חייכם. יחסים נועדו להתהדק ואתם תחוו זאת בתקופה הקרובה.


דגים


הצעות למיסוד ותחושה של עשיית המעשה הנכון. בימים אלה אתם ממגנטים אליכם הרבה טוב שאכן זורם אליכם מעצם האנרגיה הנעימה והטובה שבכם. תתבוננו באנרגיה ותקבעו אותה. פריחה ולבלוב שברגש מבטיח לדגים הזודיאק.
 


חדשות אילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש