בורגרים

מאת: אביבה דקל ● צילום: חיים דוד ● 12/12/2018 08:44 ● ערב ערב 2893
באוגוסט השנה, נפתח סניף נוסף של 'בורגרים' בשדרות התמרים, צמוד לבנק הבינלאומי, וזאת משום שהסניף הוותיק לא עמד בביקוש הרב של של אוהבי הבורגרים בין תושבי העיר ואורחיה, ולהבדיל מהסניף הקודם, בסניף זה כל המנות המוגשות בו הן מבשר איכותי כשר
בורגרים

“החלטנו על המיקום כדי להנגיש את הסניף החדש שלנו לתושבי העיר שלא מגיעים לאזור הטיילת ובתי המלון ומעדיפים להגיע למקום ולא תמיד להסתפק בהזמנה טלפונית. מה גם שמיקומו של הסניף בשדרות התמרים מקצר את זמן ההמתנה למשלוח של אלו מתושבי אילת המעדיפים ליהנות מארוחת הבורגרים שלהם בבית".

 

מדוע לפתוח סניף נוסף?

 

"אין כמעט מישהו שלא מכיר את הקונספט של רשת 'בורגרים' ואת היתרון של הקונספט המיוחד הזה על פני כל רשת בורגרים אחרת, ולמי שלא יודע נסביר: היתרון של הקונספט הוא שבמנה אחת יכול הסועד לטעום כמה סוגים של בורגרים מתוך המבחר הרחב המוצע לו. והמבחר גדול באמת. יש בורגר בקר, בורגר טלה, בורגר מרגז, בורגר אנטרקוט, בורגר עוף וגם שני סוגי בורגרים חדשים – בורגר רומני ובורג 'גחלים'.

יתרון נוסף הוא שב'בורגרים' נותנים מענה גם לסועד בודד וגם למשפחות גדולות שכן יש אפשרות להזמין מנות החל משני בורגרים במנה ועד 16 בורגרים למנה המספיקה בהחלט למספר סועדים. ויש גם מנת ילדים של בורגר בודד

 


.


בנוסף לבורגרים המצוינים, אפשר ליהנות ב'בורגרים' ממגוון רחב של סלטים, כריכים וקינוחים
.
בסניף 'בורגרים' בשדרות התמרים 18 מקומות ישיבה בחלל הפנימי הממוזג ועל המרפסת - עוד 14 מקומות ישיבה ואף יותר. הגיעו ל'בורגרים' ותיפשו מקום או הזמינו משלוח הביתה והתחילו ליהנות.

כל הבורגרים שיגישו לכם ב'בורגרים' עשויים מבשר איכותי וכשר
.
בורגרים. טלפון להזמנות – 08-6636338. פתוח: סניף שדרות התמרים - שבעה ימים בשבוע 11:00-23:00


חדשות אילת - ערב ערב באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש