זודיאק - חיזוי באמצעות קלפי הטארוט

מאת: רחל ארז ● צילום: ● 20/12/2018 18:09 ● מה נשמע 579
תחזית על פי קלפי הטארוט לתאריכים שבין ה-20-26/12/18
זודיאק - חיזוי באמצעות קלפי הטארוט

 

טלה


יתכן ומקום העבודה יאלץ אתכם לצאת להשתלמות ולמרות שאין זה הזמן המתאים לכם אתם עשויים לגלות ולחוות הנאה רבה. לימודים מכל סוג מומלצים כעת. נושא האהבה מושם כעת בצד ומתוחם כנושא סביר שאין להתעמק בו.  שינויים מכל סוג מתרחשים כעת בעבודה והקלפים של הטלאים מאירים וזורחים. ההתעסקות בכל הקשור בספורט בנסיקה.

 

שור


בלבול רב שנמשך זמן רב ובקצב שמאפיין את השוורים מקבל כעת קצב חדש. אתם שועטים קדימה בביטחון מלא וצועדים לקראת שינויים משמעותיים בעיקר בתחום הרגש. יתכנו הצעות נישואין או הצעה לחיים משותפים. הקלפים מורים על האטה בקצב העבודה ויותר מיקוד בהנאות הקטנות שבחיים.

 

תאומים


הקלפים המאפיינים "קוצר רוח" מולבשים עליכם היטב. נראה כי אתם חסרי סבלנות לנוכח תשובה לה אתם מצפים. תשובה זו המתמהמהת להגיע תצדיק את האימרה "כל עכבה לטובה", כיוון שנראה שאתם ממריאים משמחה. תיתכן השקעה רבה הקשורה לאירועים של בית ומשפחה, עבר, נוסטלגי, מפגש עם חברי ילדות.

 

סרטן


אתם מודאגים והקלפים מספרים כי הנכם מדירים שינה מעיניכם בגלל התמודדות בריאותית של אדם קרוב. הימנעו מהפרזה כי אז תוכלו לסייע יותר. זהירות ומעט חשדנות יתגלו כצעד חכם בתחום הזוגי. נראה כי קצה נפשכם במערכת יחסים ובדרך התנהלותה.

 

אריה


קלפים מאוד רוחניים מלמדים על סופו של תהליך פנימי טוב במיוחד המורה לכם כיוון חדש ביותר והעזה לשנות ולחפש עשייה. נראה כי אתם מרבים לעבוד ולא נותר בכם הזמן והכוח הנחוצים, לכן נראה כי גם כאן אתם מבצעים תפנית רצינית. אם עלי לציין במשפט מה צפוי לכם אזי "כל העולם כולו גשר צר מאוד והעיקר לא לפחד כלל".

 

בתולה


אתם מאוד רוצים לצאת לחופשה בארץ או בחו"ל ואתם מבינים כי גם נחוצה לכם מאוד חופשה. הקלפים מספרים כי קיים בכם געגוע עז לאנרגיה שטותית וילדותית כך שתחפשו חברים קלילים לבילוי ומיד אחר כך אתם שבים לתדר הרציני ורצים לפנק את בני הזוג.


מאזניים


אתם תרים ללא הרף אחר פתרונות שטרם הגיעה שעתם. נראה כי עד סוף השנה אתם עשויים לצבור תובנות לקראת ההמשך. אושר רב מבטיחים הקלפים שלכם בנושאי העבודה והקריירה. התחום הזוגי ממריא ולוקח את היחסים לאנרגיה גבוהה ורומנטית.

 

עקרב


בתבונה רבה הינכם תוחמים את אשר אין בכוחכם לשנות ומתמקדים בעשייה חדשה. נראה כי כל מרצכם כעת מושקע בדבר חדש שאתם עדיין אינכם מכירים וקיימת תחושה של ספק סביב זה. מוטב להסיר את הספק ולצעוד בביטחה קדימה. 

 

קשת


אנרגיה זורמת ונעימה מלווה את הקשתים ברוב תחומי החיים. התחדשות נעימה וחתימה על חוזים הינם תדרים המובילים את הקשת לתחושת החופש לה הוא כה זקוק. נסיעה חפוזה לצורכי עבודה תיצור שינוי חיובי ותביא לידי תוצאות בונות ותוספת שכר.

 

גדי


מוטב לגדיים לעזוב מקום אשר מצר את צעדיהם וגורם להם לקשיים נפשיים כה רבים. צאו לדרך חדשה. הקלפים מלמדים על חודש זה כחודש מיטיב עם הגדי לזוז ולהתקדם מתוך הסביבה הטבעית ולא מתוך שאפתנות עיוורת. ישנו מוטיב מטריד הקשור למערכת המשפטית לכן עד למחצית הראשונה של השבוע הימנעו מבעיות.

 

דלי


בחצי הראשון ישנו תדר של עצבות וקושי במקום העבודה ואחר כך האנרגיה משתחררת לטובה. הקלפים מלמדים שיזהו את היכולת המלאכית שלכם ויזכרו לכם טובה.ישנה התחלה חדשה ולמרות חוסר הביטחון אתם צפויים להצליח אם תתמידו.

 

דגים


ישנה אזהרה מפני היחלשות הגוף.הקלפים מזהירים גם מפני תקלות אפשריות ברכב או סתם תאונות קטנות ומרגיזות.התחום הכספי ממשיך להעסיק ואתם תרים אחר דרך שונה לנהל את חשבונותיכם. ענייני קריירה ועבודה מצריכים קבלת החלטות חותכות לגבי העתיד. 


חדשות אילת - ערב ערב באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש