זודיאק - חיזוי באמצעות קלפי הטארוט

מאת: רחל ארז ● צילום: ● 3/4/2019 08:28 ● מה נשמע 594
תחזית על פי קלפי הטארוט לתאריכים שבין ה-4-10/4/2019
זודיאק - חיזוי באמצעות קלפי הטארוט

 

טלה


זהו זמן חינני ושקט יותר מקודמיו. שבוע שבו אתם מוצאים עצמכם תומכים מאוד באדם קרוב ומסייעים בידיו להגיע למסקנות הנכונות למרות היערכות החג.
בתחום הזוגי תיתכן תחושה עזה של לחץ וצורך בשינוי. שאיפה לאנרגיה חדשה וצעירה. פתאום בני הזוג יראו לכם כבדים. הרצון לפעול ולעשות למען עצמכם חזק ולא מאפשר כל כך שיתוף פעולה עם גורמים אחרים. 

 

שור


זקוקים יותר מתמיד למנוחה. אתם עדיין חווים את הבלימה הפתאומית כמעט בכל התחומים. אנרגיה המלווה בהרגשת עייפות. התחום הזוגי מעורפל. אתם כה משוועים לאהבה אך מצפים לקבלה כשגבכם מופנה אליה. פיתחו את זרועותיכם וליבכם ותבינו שהיא שם. הרצון לפעול לבד מתנגש עם דרישות המערכת בתחום הקריירה.

 

תאומים


תיתכן תחושת נסיגה, דבר העלול להקשות עליכם בהתנהלות היום יומית ולעכב דברים חשובים בעבודה ובלימודים. השתדלו להיות ברורים ולא לאבד סבלנות. תקופה טובה להתחבר לדמיון ולהוציא רעיונות יוצאים מן הכלל. בתחום הרומנטי ועם בן הזוג היחסים עשויים להתעלות ולעבור שדרוג משמעותי.

 

סרטן


עבורכם זהו שבוע נכון לרכוש דבר מה שאביתם לו זמן רב. יש משיכה למותרות ודברים איכותיים מתוך אנרגיה טובה ושקטה. כהרגלכם ממעטים בדיבור, מבלים הרבה מחוץ לבית, ואתם מוצאים זמן לכל דבר מחוברים לתדרים של הנאה בילויים וכייף. אנרגיות של תשוקה ואהבה. יתכן אף מהפך בענייני הלב, הימנעו מקנאה ורכושנות העלולים להרחיק. 

 

אריה


כלכלית אתם מתקרבים לתקופה טובה ומתחילים לראות תוצאות בעקבות השינויים של השנה האחרונה. בתחום הרומנטי יש תחושה של התעלות והארה. הרצון לפרוץ קדימה בתחום הקריירה חזק במיוחד השבוע אך אתם עלולים להיתקל בהרבה התנגדות וחוסר שיתוף פעולה מצד גורמים אינטרסנטיים כמובן.

 

בתולה


אתם מעיזים יותר לקראת סוף השבוע ויתכן שתחליטו לקדם מערכת יחסים למקום מחייב יותר. זה יקרה בכל מקרה חשוב שתנסו להסתגל למצבים חדשים ולא לכפות את רצונכם. סלקו מלבכם הססנות בלבול ופחד. הדברים אצלכם מסתדרים על הצד הטוב ביותר. מבחינה כספית מצבכם עשוי להשתפר השבוע.

 

מאזניים


אחרי תקופה מתישה של חוסר יכולת להחליט כפי שאופייני לכם, השבוע תוכלו להחליט בקלות ולפעול בהתאם. צפו לקבל מידע או רמז למשהו שיוביל אתכם משמעותית בהמשך דרככם למסלול שונה מזה שבחרתם עד כה. האווירה עם בני זוג ושותפים סוערת עדיין וגם כאן צפו לבשורות טובות.

 

עקרב


 מילת המפתח עבורכם הינה מגע. אתם זקוקים לחום ולקירבה. שבוע מאוד חזק בכל מה שקשור ליחסים אינטימיים.תכניות לטיול יתגבשו השבוע והמסלול יתגלה כמיוחד.אנרגיות חושניות וישנה הטבה אנרגטית במערכות יחסים ושותפויות מכל סוג שהוא. נדרש מכם ומבן הזוג שינוי בדרך שאתם מתקשרים בתוך מערכת היחסים. בעבודה תיתכן ביקורת כלפי הממונים. יש לא מעט חילוקי דעות ומאבקים. 

 

קשת


בבית הזוגיות לא מעט אי הבנות וחילוקי דעות, זה הזמן לעבוד על מיומנויות התקשורת שלכם. לאלו שכבר נמצאים באהבה שבוע נפלא צפוי לכם מאופיין בבחינת השטח וחיפוש אחר אהבה .התחום המקצועי עשוי להשתפר  ולהוציא החוצה יכולות שלא הייתם מודעים להם, חשוב שבמהלך השבוע תשתפו פעולה בתחום המקצועי. 

 

גדי


שבוע אופייני עבורכם אך רק במובן החיובי השבוע תחוו שקט פנימי ותרגישו שרגלכם נטועות באדמה. באופן יציב בדיוק כפי שאתם אוהבים האור בקצה המנהרה גלוי לפניכם ואתם ממתינים כעת לקבל את ההסמכה הרשמית בעבודה. שבוע של נחת ותגמול.

 

דלי

ישנו צורך לפעול למען המשפחה והבית וזה דבר העלול ליצור קונפליקט עם הדרישות מבחוץ.
הינכם בתקופה נהדרת של התבוננות פנימית והפקת לקחים בנוגע לחייכם האישיים, הרבה תובנות. עם בן הזוג ובתחום הרומנטי תגלו שיש הרבה אופטימיות.

 

דגים


יתכן ותרגישו צורך להתנתק. בכל הנוגע לתחום היצירתי, אומנותי וטיפולי, זוהי תקופה מצויינת להתחבר להשראה לדמיון ולאפשר ליצירה לדבר בשמכם. עם כספים ורכוש יש נטייה לפעול מהבטן ופחות מהראש.שווה להמתין למרות האינטואיציה הנפלאה שלכם.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש