רגע לפני הבחירות ללשכת עורכי הדין: עו''ד אלעד דנוך: ''נחזק את ועדת הקשר באילת''

מאת: ● 12/6/2019 15:59 ● ערב ערב 2918
4,000 עורכי דין במחוז דרום צפויים לבחור ביום שלישי הקרוב את מועמדיהם לראשות הלשכה בדרום *  "לבחירות האלה השפעה אדירה על כל עורך דין", אומר עו"ד דנוך המתמודד לראשות המחוז. "חשוב לצאת, להצביע ולהשפיע"
רגע לפני הבחירות ללשכת עורכי הדין: עו''ד אלעד דנוך: ''נחזק את ועדת הקשר באילת''
עו"ד אלעד דנוך

ביום שלישי הבא יפקדו אלפי עורכי דין את הקלפיות בבחירות הדרמטיות ללשכת עורכי הדין, ביניהם גם עורכי הדין במחוז הדרום מאשדוד ועד אילת, שיצביעו בארבעה פתקים: פתק אחד ליו"ר מחוז דרום, פתק שני לוועד המחוז, פתק שלישי למועצה הארצית ופתק רביעי לראש לשכת עורכי הדין. אחד השמות החמים בבורסת השמות המחוזית הוא עו"ד אלעד דנוך, המכהן כמ"מ יו"ר מחוז הדרום ויו"ר פורום הצעירים, החתום על פעילויות רבות למען ציבור עורכי הדין בדרום.

עו"ד דנוך (34), שותף במשרד עורכי הדין דנוך-ריביצקי בבאר שבע ובאשקלון, משוכנע שיהפוך את המחוז לוועד חזק, נגיש, מוביל ומכובד המגן על האינטרסים המקצועיים של כ-4,000 החברים בו, לצד תרומה משמעותית במרחב הציבורי-קהילתי, בדגש על יוזמות חברתיות.

בארבע השנים האחרונות שימש עו"ד דנוך בתפקיד מ"מ יו"ר מחוז הדרום, יו"ר פורום הצעירים וחבר המועצה הארצית למשך שנתיים, זאת לאחר שהכניס שני מושבים מתוך שישה בוועד המחוז יחד עם סיעתו "המחוז מנצח". הוא ייסד פעילויות והשתלמויות ייחודיות לעורכי הדין, בתחומים רבים. במסגרת תפקידו דאג לראשונה להנגשה של פעילויות הלשכה לערי הפריפריה, כדוגמת קרית-גת ונתיבות ולפתיחה של שלוחה בעיר אשקלון.

כמו-כן, ייסד את סדרת הרצאות בתחום הפלילי בכל רחבי הדרום, במסגרתה אירח דמויות מפתח מעולם המשפט הפלילי, ביניהם עו"ד יורם שפטל, עו"ד ששי גז, עו"ד ירום הלוי ועו"ד אבי חימי. על שמו רשומות פעילויות רבות נוספות, הן במישור המקצועי והן במישור התרבותי, שתרמו לעורכי הדין והפכו אותו לדמות משמעותית ומעורבת בכל הקשור לעולם המשפט במחוז הדרום.

עו"ד דנוך שירת כלוחם בחטיבת גולני וזכה לאחרונה להבעת אמון מצד העצמאים כאשר מונה לממונה על מחוז דרום של לשכת "להב". הוא רואה שליחות בפעילותו הציבורית בלשכת עורכי הדין. "יש לנו משנה סדורה ואנחנו יודעים היטב מה עורכי הדין בדרום צריכים. אנחנו באים נחושים ומלאי אמביציה – יחד עם חברי הנבחרת שלי, נחולל שינוי משמעותי בגישת המחוז כלפי עורכי הדין בכל התחומים: צרכנות, תעסוקה, שירות, חדשנות וזמינות", הוא מבהיר. "למרות שהצלחתי לקדם נושאים חשובים בשנים האחרונות, ברור לי יותר מתמיד כי רק עם שתי ידיים על הגה לשכת המחוז, אצליח להפוך חזון למציאות. זו הדרך היחידה להוציא לפועל תכנית עבודה רב-שנתית עם יעדים ומדדים".

"בשנת 2015 הבטחתי שאהיה נגיש וזמין באופן אישי לכל עורכי הדין במחוז, וכך זה היה בארבע השנים האחרונות, וזו תהיה המדיניות של הלשכה בדרום מרגע שניבחר. לכל עורך דין תהיה נגישות מקסימלית לחבריי ואליי, והם תמיד יראו בנו כתובת ויקבלו מענה מהיר ויעיל. בנוסף, צריך לומר בקול רם וברור: הגיע הזמן שעורכי הדין באילת והסביבה יקבלו פעילויות של לשכת עורכי הדין, בדיוק כמו שמקבלים ערים מקבילות. בשילוב כוחות עם חברי הנבחרת המדהימים שאיתי, ביניהם עו"ד עמי הרטמן, תושב אילת, שהם שותפים מלאים לדרך, נוביל שינויים מרחיקי לכת בהתאם לחזון ולתכנית העבודה שלנו".

"לבחירות האלה השפעה אדירה על כל עורך דין בדרום, לכן חשוב שנקבל את המנדט והכוח לפעול עבורם, כפי שהתחייבנו, בכל המישורים. חשוב להצביע לסיעת 'המחוז מנצח' בפתק הירוק, ולאלעד דנוך בפתק הוורוד. הצבעה כזו תהיה צעד משמעותי קדימה עבור כל עורך ועורכת דין, לכן חשוב לצאת, להצביע ולהשפיע, להקדיש 10 דקות, לטובת ארבע שנים מדהימות".

תעמולת בחירות

חדשות אילת והערבה - ערב ערב באילת

 

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש