מחברים את התלמידים באילת

מאת: דוברות עיריית אילת ● 26/5/2020 15:06 ● ערב ערב 2967
לצד למידה מרחוק שהופעלה במהלך כל תקופת הקורונה לכל שכבות הגיל, זכתה העיר אילת להצטרף לתכנית "חיבורים" של משרד החינוך. מתוך 130 קבוצות למידה במחוז דרום, נפתחו באילת 43 קבוצות לימוד, במסגרתן זכו      כ – 140 תלמידי כיתות ט' לשיעורים מקוונים מתוגברים במקצועות המתמטיקה, פיזיקה וכימיה.
מחברים את התלמידים באילת

בעקבות הקורונה הוחלט כאמור במחוז דרום של משרד החינוך, לצרף את אילת לתוכנית "חיבורים" - מוקד חירום ללמידה מקוונת לתלמידי הפריפריה. מתוך 130 קבוצות למידה במחוז דרום (מתוך 11 ישובים) באילת נפתחו 43 קבוצות לימוד (במתמטיקה, פיזיקה וכימיה). למעלה מ - 140 תלמידים אילתים קיבלו 6-8 שעורים בתקופה זו. מטרות הפרויקט היו צמצום פערים לימודיים, מניעת נשירה מלמידה מרחוק וחיזוק תלמידי כיתה ט' בבחירת המקצועות שנלמדו לקראת כיתה י'.

סיגל בן-נתנאל (כהן), מנהלת תכנית מצוינות מתמטית ומדריכה עירונית, ציינה בסיפוק את שיתוף הפעולה עם המנהלים, הרכזים והמורים, שדאגו מיד ליצור קשר עם התלמידים כדי לצרפם לקבוצות הלמידה כולל שמירה על קשר עם מנהלי הפרויקט בבית יציב כדי למקד את הלמידה. הלמידה המקוונת הממוקדת במסגרת הפרויקט נעשתה כאמור במקביל ללמידה מרחוק עם המורים.


חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש