מותק - מדור החברה של אילת

מאת: מערכת יום יום באילת ● צילום: מערכת יום יום באילת ● 4/6/2020 12:44 ● ערב ערב 2969
מדור החברה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים : רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ'
מותק - מדור החברה של אילת

 

בשעה טובה 

 

בשעה טובה ומוצלחת הסתיים קורס של מנהל עסקים בקמפוס בן גוריון באילת. למרות התקופה המאתגרת המרצה החרוץ יוסי פרדו המשיך ללמד את הקורס דרך למידה מקוונת. בתמונה: הסטודנט איתן בוקרה -  אנו מאחלים לו, ולכל שאר המסיימים - בהצלחה.

 

עולם הבשר בשחמון מפגין חיוכים ושירות

 


מריה, אחראית על מתן השרות הכי טוב ועדן, הבן של אמיל בעל הבית, תמיד עם חיוך על הפנים. השניים ישמחו לעזור לכם לבחור מנתחי הבשר והדגים המובחרים והטריים ועם עדיין לא טעמתם את הסלטים של סלטי משני בכלל כדאי לכם להגיע. 

 

הכי באיזי בעולם 

 


החיוך מפניהם של לימור בן עמי וענבל ניסים  מאיזי פארם הפארם החברתי הראשון – לא יורד מהשפתיים. השתיים מעניקות לכולנו שירות עם חיוך כל תקופת הקורונה והמחירים זולים ואטרקטיביים כתמיד. 

 

מגבות לנופשים בחופים

 


בסוף השבוע האחרון, חזרה העיר אילת לארח באהבה את המוני בית ישראל ונערכת לחזרה מלאה לשגרה. 18 בתי מלון נפתחו בחג השבועות וכולם דיווחו על תפוסה מלאה, כך גם חופי הים, המסעדות ומרכזי הקניות. כחלק מהיערכות העירייה לאירוח בצל הקורונה בהתאם לתו האילתי הירוק, חולקו בחופי הים 1,000 מגבות בקוטר של 2 מטרים לשמירה על ריחוק חברתי כמתחייב בהנחיות וכמזכרת מהעיר אילת. את המגבות חילקו כ – 50 בני נוער אילתים מתנועת הנוער up stars, הצופים, שומרי המפרץ וחניכי 360. ביחד איתם סייר גם ראש עיריית אילת - מאיר יצחק הלוי בחופים וברך את הבאים בברכת ברוכים הבאים. עוד כחלק מהיערכות לתיירות מותאמת, מציעה העירייה באמצעות תאגיד התיירות, תמיכה באירועים מקדמי תיירות ליזמים תושבי אילת.  

 

מזל טוב על הבית הראשון

 


הכירו את דווינה סמנה המקסימה! דווינה היא מנהלת לשכת מנכ"ל של מלון מלכת שבא באילת.
בעת רכישת ביתה הראשון, את הלוואת המשכנתא שלה היא ביצעה בעזרת היועץ הכלכלי חנן עמוס  תוך קבלת ריביות ותנאים מהטובים ביותר! חנן מאחל לדווינה בהצלחה ואומר: "היה לנו כיף לתת שירות ללקוחה נהדרת כמוך!".


  חדשות אילת והערבה - יום יום באילת