מותק - מדור החברה של אילת

מאת: מערכת יום יום באילת ● 21/6/2020 10:36 ● ערב ערב 2971
מדור החברה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים : רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ'
מותק - מדור החברה של אילת

 

דוברות יוספטל ומרחב אילת מקבוצת כללית

 


יום המשק הבינלאומי....כן יש כזה וטוב שכך. הזדמנות להוקיר תודה לקבוצת עובדים שלוחמת בחזית הניקיון ושנותנת כל יום את הנשמה כדי שלכולנו תהיה סביבת עבודה ואשפוז נעימים.
ראייה לכך היא גם העובדה, שמחלקת המשק שלנו היא במקום הראשון בשביעות הרצון מבין כלל בתי החולים של ככללית.

 

סי סניור 

 


איך אפשר בלי חגיגות קטנות תומר אזולאי מנהל קבלה במלון סי הוטל חגג יום הולדת והצליח להתפנות לתמונה עם המון חיוכים בעבודה גם מותק מאחל מזל טוב ומלא אושר. צילום : אייל רבינוביץ 


דור ההמשך של אלופת השעשועים

 


דור ההמשך עמית ושחר נוטס הבנים של אלה מככבים במשמרות בכפר השעשועים, כיף לבוא ולפגוש אותם בפעולה יחס ושרות אלף אלף  - נפגש בקנייה הבאה. 

 

רגע של נחת 

 


בנות כיתת ותיקות ,אולפנה תהילת ישראל עם המורה דורית בסיום שיעור היסטוריה קצת לפני סוף שנה .

 

השחקן וכוכב הילדים הישראלי,  יובל המבולבל (יובל שם טוב) ביקר בשבוע שעבר באילת ואחרי סיבוב קצר, לא פסח על חנות רשת בסט מובייל שם התחדש במגוון אביזרים לטלפון החכם שלו. יובל קיבל יחס אישי, מנציגת המכירות בסניף, מיכל מושייב. למדור נודע כי יובל שוחח עם כל המבקרים בחנות ולא השאיר אף אחד בלי תמונה או חתימה.
צילום: מיכל מושייב

 

דם נשים אינו הפקר

 


גם העיר אילת לקחה חלק במחאה נגד רצח ואלימות נשים, שהתקיימה היום (ג') ברחבי הארץ, במלאת שלושים להירצחה של הנערה מאיה וישנייק ז"ל. תושבי אילת התעוררו הבוקר ללוחות ענק, בהם הופיעו עשרות מודעות אבל של נשים שנרצחו בשנים האחרונות. רשת המתנ"סים, מסגרות הנוער, ארגוני הנשים ויצ"ו, נעמ"ת והרשות למניעת אלימות, סמים ואלכוהול, המשרד לקידום מעמד האישה בעירייה, המחלקה לשוויון מגדרי בחבל אילות ותושב החבל - תומר חרובי, חברו יחד כדי לקחת חלק במיזם החשוב, שמטרתו להעלות את המודעות לנושא האלימות כנגד נשים במדינה. 


  חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש