מותק - מדור החברה של אילת

מאת: מערכת יום יום באילת ● צילום: מערכת יום יום באילת ● 1/7/2020 22:29 ● ערב ערב 2973
מדור החברה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים : רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ'
מותק - מדור החברה של אילת

 

באולינג ברמה של האלפיון העליון

 


בבאולינג אילת חזרו לאחרונה עם מסלולים חדשים שהפכו את המקום לליגה בינלאומית. לצד המסלולים החדישים הוצבו במקום גם שולחנות ביליארד וסנוקר מקצועיים, מה שהופך את המקום לחבילה המושלמת בעבור כל אירוע משפחתי או חגיגה משרדית. מי שאחראית לכל הטוב הזה היא כמובן דוריס, שיודעת לפנק את האילתים עם ערבי גיבוש וימי הולדת מהממים וכמובן משחקייה ומשחקי מחשב לילדים והכל כמובן גם בימי הקורונה ובכפוף לכללי הריחוק שישאירו אתכם בטוחים ובריאים.


עולים לצפון במסגרת הלימודים

 


בית הספר לתיירות מאילת הגיע ליום סיורים בראש פינה העתיקה בהדרכת חזי שגב. הסיור מסתיים תמיד במצפה נמרוד ע"ש נמרוד שגב ז"ל, בנו של חזי שנהרג במלחמת לבנון השנייה ולזכר חבריו לטנק.
צילום: עמותת תיירות "ארץ הגליל”


יוגה עם כרישים

 

רומן גרדל (46), סגן מנהל צוות הצוללים בפארק המצפה התת ימי באילת, לא צריך את יום היוגה הבינלאומי, שצוין השבוע, כדי ללמוד את התנוחות: "אני מתרגל יוגה כעשור, במרכז  Sivananda בעיר. במהלך תקופת הקורונה, המשכתי לתרגל בבית, לשמחתם של הילדים, שהצטרפו אליי". ובינתיים ניצל רומן את הזמן לתרגל יוגה בבריכת הכרישים במקום.  צלם ארטיום לויט

 

בדרך להצלחה    

 


זה בדיוק הזמן להכיר לכם את יורי שנדרו ("דרורי אלקטרוניקה"), אשר רכש לבנו דירה ראשונה במתחם "לב אילת". את הלוואת המשכנתא לבנו הוא ביצע באמצעות היועץ הכלכלי חנן עמוס.


החל"ת עשה לו טוב 

 


מי שלא ראה את המהפך שעשה האושיה רונן בוחבוט, מנהל מזון ומשקאות במלון פרימה מיוזיק, לא ראה מהפך מימיו. הבחור עבד קשה  לאורך כל תקופת הקורונה ועשה הליכות של  עשרה קילומטר ביום, כמובן שלפי תקנות הקורונה, השיל  17 ק"ג  ממשקלו, בעוד האחרים רובם השמינו בתקופה הזאת. 
כל הכבוד! 


אשרי הזוכים

 


השבוע חולקו מלגות על ידי אבי אזולאי, יו"ר ההסתדרות במרחב אילת, לעובדי המלונות בעיר וילדיהם הסטודנטים. בטקס השתתפו גם סיגלית מטודי, מזכירת אגוד המלונות באילת ושלמה פלור, מזכיר האגוד הארצי. ההסתדרות במרחב אילת מאחלת לסטודנטים הצלחה בבחינות ותשמח להעניק לעובדי המלונות מלגות נוספות גם בשנה הבאה.


  חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש