נעצר אב לילדה מאילת שחשוד בשליחת תמונות של חברותיה הקטינות

מאת: רותם נועם ● 8/7/2020 20:27 ● ערב ערב 2974
משטרת ישראל הודיעה על מעצרו של תושב אילת, אב לקטינה, ששלח תמונות של חברותיה הקטינות ברשת ● האיש חשוד כי פרסם מידע כוזב בנוגע להצעת שירותי מין של הקטינות תמורת תשלום
נעצר אב לילדה מאילת שחשוד  בשליחת תמונות של חברותיה הקטינות

במסגרת מאמצי משטרת ישראל להגנה על קטינים מפני ניצול ופגיעות במרחב המקוון, הודיעה השבוע משטרת ישראל (5.7), על מעצרו לפני כשבוע, על ידי יחידה 105 בלהב 433, של חשוד בביצוע שורה ארוכה ומגוונת של עבירות פגיעה ופרטיות ומידע כוזב במחשב כלפי קטינות בהקשר לשירותי מין תמורת תשלום
.
על פי החשד, נהג החשוד (34) לפרסם ברשת תמונות של קטינות בגילאי 12-15, כל זאת ללא ידיעתן, כשהוא מאתר את תמונותיהן ברשתות החברתיות. לעיתים על ידי התחזות לקטינה. לצד התמונות פרסם הצעה למתן שירותי זנות ומחירון בהתאם לגילה של הקטינה. לגברים שיצרו עמו קשר הקפיד למסור את התנאים ליצירת מפגש. עוד עלה כי החשוד החזיק ברשותו אמצעי אחסון דיגיטליים שהכילו חומרים ויזואליים שונים בהן נראות קטינות. במשטרה הדגישו עם זאת כי בשלב הזה של החקירה לא ידוע למשטרה על מפגשים שהתרחשו, שכן הקטינות כלל לא היו מודעות לפרסום התמונות ברשת.
החשוד שוחרר ביום חמישי למעצר בית. החקירה מנוהלת ביחידה 105 בלהב 433, בליווי מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה, ובתיאום עם גורמי הרווחה.

אחת האימהות שתמונות של בתה פורסמו על ידי החשוד, אמרה ל'ערב ערב': "בתי קיבלה כבר לפני תקופה הודעות מגברים שפנו אליה בעקבות פרסום התמונות, היא לא הבינה מהיכן זה נפל עליה וזה גרם לה למתח רב ולמצוקה גדולה. זו חוויה מאוד מערערת עבור ילדה צעירה, וישנן עוד בנות נוספות, חברות שלה שידוע לנו שנפגעו בצורה דומה. החשוד מוכר לנו".

ממשטרת ישראל נמסר כי היא: "תמשיך להיאבק בנחישות בתופעה החמורה של פגיעה מינית בקטינים ברשת האינטרנט ותשתמש בכל האמצעים העומדים לרשותה על מנת להביא לדין את העבריינים הפוגעים בגופם ובפרטיותם של קטינים ובכלל וקוראת לציבור לפנות למוקד 105 לדיווח על עבירות כלפי קטינים ברשת האינטרנט".


  חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש