מי אמר פלייאוף?

מאת: ניר אמיתי ● 8/7/2020 20:34 ● ערב ערב 2974
אחרי שלושה ניצחונות רצופים ויכולת שאותתה על כוונותיה של הפועל יוסי אברהמי אילת להעפיל לשלב הפלייאוף, לא צלחה אילת את שלושת המשחקים הבאים ● שלושה הפסדים ברציפות מיקמו את אילת במקום הלפני אחרון ועכשיו הפלייאוף לא תלוי רק בהישגיה של אילת
מי אמר פלייאוף?
ראשי איגוד הכדורסל ראש העירייה במעמד חתימת ההסhttps://yomyom.net/UploadImg/ArticlesNew/images/2974/MASTER WEB(7).jpgכם על הקמת הקרדמיה לכדורסל ● צילום איגוד הכדורסל

זה התחיל משכנע עבור החבורה של אריק אלפסי שרצה חזרה אל עונת הכדורסל שלאחר הקורונה עם שלושה ניצחונות רצופים והרבה מרץ. אבל כשבכל יומיים יש לך משחק, ולשחקנים האילתים זה אומר במשחקי החוץ נסיעות ארוכות באוטובוס ועייפות מצטברת, אין פלא שבשלושת המשחקים הבאים העייפות והספסל הקצר עשו את שלהם. אילת שספגה שלושה הפסדים רצופים נמצאת כעת מקום אחד מעל הקו האדום ותאלץ לא רק לעשות כמיטב יכולתה לנצח במשחקים הבאים, אלא תאלץ לקוות שגם הקבוצות האחרות יעשו את זה בשבילה ויסללו לה את הדרך לפלייאוף, השלב אליו יעפילו שמונה קבוצות בלבד.

זה התחיל ביום רביעי כשאילת ספגה הפסד בית צורם 83:95 לגלבוע גליל שהפגיזה במשחק 15 שלשות ב – 60 אחוזי דיוק. זה המשיך ביום ראשון השבוע במשחק חוץ נגד נס ציונה שחתמה על חשבונה של אילת על ניצחון ראשון מאז חידוש הליגה 88:80 וזה הסתיים ביום שלישי האחרון במשחק חוץ נוסף, הפעם מול הפועל ת"א שהצליחו להשאיר את הנקודות בבית 60:69 לאחר רבע אחרון הגנתי גדול שהשאיר את אילת העייפה והסחוטה על 4 נקודות בלבד. אילת הממוקמת מקום אחד בלבד מעל היורדת לליגה הלאומית מכבי אשדוד לא איבדה עדיין את הסיכוי לעלות לפלייאוף אבל זה לגמרי לא יהיה קל עכשיו.

ביום שישי הקרוב (10-7) אילת תארח בבית את הפועל ב"ש (שעה 14:00) וביום שני (13/7) תצא למשחק חוץ מול עירוני נהריה בניסיון להתברג בשמינייה שתעפיל למשחקי הפלייאוף.


  חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש