אילת על מפת התיירות הבינלאומית

מאת: רותם נועם ● צילום: חיים דוד ● 31/7/2020 15:31 ● ערב ערב 2977
השמיים אמנם עדיין סגורים ותיירים אין ● זה לא הפריע לאתר התיירות הבינלאומי Tripadvisor, להכתיר שני בתי מלון מאילת ברשימת המומלצים העולמית שלו ● ריספקט
אילת על מפת התיירות הבינלאומית
שנתיים ברציפות מככב ברשימת המומלצים של האתר הפופולרי. מלון לגונה אילת

אתר התיירות הבינלאומי טריפאדוויזור - Tripadvisor דירג לאחרונה את 25 הערים הטרנדיות בעולם לשנת 2019, כאשר את הדרוג קבעו גולשי האתר. במקום התשיעי הגיעה העיר תל אביב, עליה כתבו עורכי האתר כי היא: מטרופולין צעיר ומודרני, בעל אוכלוסייה מגוונת וכי יש בעיר שנוסדה ב-1909 מגוון גדול של מועדנוים, ברים, קהילת אמנות משגשגת, סצנת להט"ב וחופי ים, המושכים אליה קהל צעיר ואמנותי. למקום הראשון הגיעה העיר קוצ'ין (קוצ'י) שבהודו, אותה כלל גם הלונלי-פלאנט (Lonely planet) ברשימת הערים המומלצות שלו ל-2020, לאחריה דורגה לוזון שבפיליפינים, ובמקום השלישי הגיעה העיר פורטו בפורטוגל.
לצדה של העיר תל אביב נהנתה גם העיר אילת משני אזכורים מחמיאים לשני בתי מלון: כך זכה מלון יו קורל ביץ' קלאב אילת במקום ה-14 מתוך 25 בקטגוריית "המלונות הטובים בעולם למשפחות". מלון ישרוטל לגונה באילת נכנס באותה רשימה למקום ה- 24. המלון אף ניצב במקום ה-17 בקטגוריית "מלונות הכל כלול הטובים בעולם". מלון לגונה זכה לככב ברשימת המומלצים של אתר טריפאדוויזור גם בשנה שעברה עבור שנת 2018.

הבחירה נעשתה בהתאם לדרוג שהעניקו הגולשים באתר למלונות, וכן בהתאם לחוות הדעת שפורסמו עליהם באתר לאורך השנה החולפת. מהבחירה עולה כי מלונות אלה העניקו את המענה הטוב ביותר לאורך זמן עבור תרכיה של המשפחה הנופשת עם דגש על ילדים.  באתר  Tripadvisor  רשומים מעל 315 מיליון משתמשים, ומפורסמות בו מעל 500 מיליון חוות דעת וביקורות על בתי מלון ואתרי נופש ברחבי העולם. 


חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש