מותק - מדור החברה של אילת

מאת: סימונה סולומון שאואט ● 12/11/2020 12:56 ● ערב ערב 2991
מדור החברה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים: רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ'
מותק - מדור החברה של אילת
תגיות:

 

מתגייסים למען החיילים

 


גם בצל הקורונה ממשיך לפעול המרכז העירוני לחייל ולמתגייס, שהקימה העירייה לטובת בני ובנות אילת, המתגייסים והחיילים. לצד קשר רציף עם החיילים להנפקת כרטיסי ערבה, סיוע בטיסות, סיוע בלינות בבית החייל לפני מכינות ומיונים ואפילו סיוע בהסעות מיוחדות תחת הגבלות הקורונה, קיימו בשבוע שעבר, צוות מרכז ההכנה לצה"ל וצוות לשכת הגיוס, מבצע חלוקת 55 שוברים בסך 350 ₪ למתגייסי נובמבר- דצמבר, שאותרו על ידי לשכת הגיוס והגורמים העירונים הזקוקים לסיוע לקראת הגיוס. מעבדת יוספטל נלחמת בקורונה  

 


אנשי צוות המעבדות של המרכז הרפואי יוספטל בראשות מנהלת המעבדות ד״ר דפנה ליפינסקי ומרכז תחום בקטריולוגיה, ד״ר סער שטרנשוס, החלו בהפעלתן של מערכות בדיקת אנטיגן לקורונה בשיטה נוספת. במהלך זה הגדילו את היכולת לבצע את בדיקות ה- PCR במהירות באופן משמעותי. “אנו, במרכז הרפואי יוספטל, נשמח לעשות הכל על מנת למנוע את שרשרת ההדבקה במרחב אילת", נמסר. יישר כח גדול.
בהצלחה
שלהבת ושלומי אסייג ( עיריית אילת ) זכו בפרוייקט ’דיור למשתכן אוזן’ באילת את הלוואת המשכנתא שלהם הם ביצעו באמצעות משרדו של היועץ הכלכלי חנן עמוס ולנו נותר לאחל להם בהצלחה בהמשך!


 

ראש עיריית אילת נרתם לעזור!

 


ראש עירית אילת, מאיר יצחק הלוי הגיע לסייר בארגון 'יד שרה' בירושלים והכיר מקרוב את מגוון השירותים השונים שמציעה 'יד שרה' לציבור הרחב. בתום הסיור, ראש העירייה הצהיר כי הוא נרתם לקמפיין 'יד שרה' 'לא משאירים את הקשישים לבד' וקורא לכל הקשישים הבודדים בעיר אילת למלא פרטים אישיים ולקבל בחינם חיישני נפילה ולחצן מצוקה שמספקת 'יד שרה' לכל קשיש. לפרטים נוספים 6447* או באתר 'יד שרה'. בתמונה: ראש עיריית אילת מאיר יצחק הלוי, אשר ביטון מנהל סניף 'יד שרה' ומוישי כהן מנכ"ל יד שרה ● צילום:  בני כהן  השבוע הלאומי לבטיחות בדרכים

 

כמדי שנה גם השנה צוין שבוע המחויבות לבטיחות בדרכים בפעילות הסברה, מבצעי אכיפה ופעילות חינוכית המותאמת לרוח התקופה בצל מגפת הקורונה. מטרת שבוע הבטיחות בדרכים היא טיפוח ועידוד האחריות האישית בכל הנוגע להתנהלות בדרכים - כהולך רגל, כרוכב אופניים ובכללם אופניים חשמליים, כנוסע וכנהג. השנה התמקדה ההסברה בהעלאת המודעות וההבנה לנושא המהירות והשפעתו על הבטיחות בדרכים.
דואגים לאילת
חברת הכנסת, האלופה במיל' אורנה ברביבאי וחבר הכנסת, ניצב בדימוס יואב סגלוביץ’, ביקרו  בעיר אילת. במסגרת הביקור, נפגשו עם ראש עיריית אילת, מאיר יצחק הלוי ושוחחו בנושא הגדרת העיר כאיזור תיירות מיוחד וההשלכות הקשות של אי יישום החוק על התושבים והמשק המקומי. בנוסף, ביקרו בבית החולים יוספטל יחד עם מנהלת ביה"ח ד"ר רויטל בר-אושר והצוות המנהל, פגשו בעלי עסקים מקומיים, מרכז הסיוע לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית וסיירו בעיר. 
ח"כ אורנה ברביבאי:"אי אפשר להתעלם מההפקרה של ממשלת ישראל את העיר אילת. נדרשת תוכנית מיידית לפתיחת העיר והעסקים לתיירות ונופש ומציאת פתרון ללמעלה מ80% מהאוכלוסייה שנמצאים באבטלה. אפשר לפתור זאת כבר מחר באישור החוק ולהביא בשורה לאלפי משפחות". 
ח"כ יואב סגלוביץ':"השבוע החוק שמגדיר את אילת כ"אי ירוק" מגיע למליאה. חייבים לאשר את החוק! בזבוז הזמן וגרירת הרגליים של הממשלה באישור החוק היא סתירת לחי לכל תושבי העיר. מחר צריך לפתוח את אילת, ולא רק את בתי המלון, אלא את כל העיר. הצעת החוק הופכת את אילת לאי ירוק מקורונה, וצריך לאפשר לעיר לנשום". 
ראש עיריית אילת, מאיר יצחק הלוי: ״שמחתי לארח את חברי הכנסת בסיורם בעיר אילת בדגש על נושא הבריאות והקורונה בעיר. אני בטוח, כי החברים ייצגו את צרכי העיר אילת בצורה הנכונה ביותר בכנסת״.


 

עינת - מורת הנהיגה שלך באילת

 


המורה לנהיגה עינת, שמלמדת נהיגה מטעם ביה"ס לנהיגה 'אילת' באילת ובעלת תריסר שנות ותק וניסיון, נתפסה בעיצומו של שיעור נהיגה. בהצלחה.הפתעה

 


כתה י"א 7 מבית הספר התיכון 'גולדווטר' במסגרת מגמת בישול מלונאי, הפתיעה ובגדול, התלמידים אפו עוגות לב לשבת עולמית בהנחיית המורה לקונדיטוריה, איציק אברהם, לכל חברי מועדון הקשישים 'אואזיס' של מתנ"ס 'בית רובין'. במרכז הרפואי יוספטל ומרחב אילת מתכוננים לחורף

 


צוות מכובד יצא הבוקר לסיבוב הכנה ובטיחות לקראת החורף. שושי ברדריאן, מנהלת אדמיניסטרטיבית, אביבה מזרחי מנהלת קבלה, נדב צמח מנהל אחזקה, דוד קרויטרו מנהל לוגיסטי וירון דהן ממונה על הבטיחות. ההכנות לחורף כוללות גיזום עצים, בדיקת תשתיות ובתוך המרפאות - בדיקת בטיחות הכוללת גם ציוד חשמלי. הכל בכדי לשמור על בטיחות העובדים והמטופלים. 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש