דורס השוטרת מאילת לעבודות שירות

מאת: איציק נועם ● צילום: אילוסטרציה ● 12/11/2020 14:41 ● ערב ערב 2991
צעיר שפגע ברכבה של שוטרת בכיכר חטיבת הנגב יותם באילת, ולאחר שיצאה מהרכב פגע בה ברכבו, גרר אותה על הכביש ונמלט מהמקום, נידון לחצי שנת מאסר שתרוצה בעבודות שירות
דורס השוטרת מאילת לעבודות שירות
התחשב בכך שהנאשם מסייע בפרנסת הבית
תגיות:

צעיר מאילת (20), הורשע במסגרת הסדר טעון, בכך שבחודש אפריל 2017 בשעות אחה"צ, בשעה שנהג ברכבו בדרך יותם מכיוון חוף הרודס לכיכר דרך יותם חטיבת הנגב, פגע ברכבה של שוטרת ממרחב אילת, שבדיוק היתה בדרכה הביתה לאחר משמרת בתחנת אילת. מיד לאחר הפגיעה, בלם הנאשם את רכבו והחל בנסיעה לאחור כמספר מטרים עד לעצירתו המוחלטת של רכבו. השוטרת יצאה מרכבה כשהיא לובשת מדי משטרה והתקדמה לכיוון רכב הנאשם תוך שהיא מסמנת לו באמצעות ידיה. או אז, החל הנאשם בנסיעה קדימה, בעוד המתלוננת עומדת לפני רכבו. תוך כדי הנסיעה קדימה הנאשם פגע עם חזית רכבו במתלוננת, אשר כתוצאה מכך נפלה על מכסה המנוע, גרר אותה מספר מטרים עד שנפלה על הקרקע והמשיך בנסיעה מהמקום, וזאת מבלי לעצור במקום התאונה ומבלי. השוטרת נחבלה פונתה לבית החולים יוספטל שם קיבלה טיפול ושוחררה לביתה. 
בגזרו את דינו, פסק השופט שי ברגר מאילת כי: "במסגרת השיקולים לקולא, יש לקחת בחשבון את חלוף הזמן מעת ביצוע העבירה, גילו הצעיר של הנאשם, הודאתו בכתב האישום, החיסכון בזמן השיפוטי והעובדה כי הביע צער וחרטה על מעשיו. כמו כן, יש לזקוף לזכותו כי לאחר ביצוע העבירות לא עבר עבירות נוספות. בנוסף, יש לתת את הדעת לנסיבות חייו של הנאשם שאינן פשוטות, לקשיי הקליטה שחווה עם עלייתו ארצה, למצבו הרפואי המורכב של אביו, למשבר הזוגי של הוריו ולכך שהנאשם עובד ומסייע בפרנסת הבית, כפי שעלה מדברי הנאשם וסנגורו. בנוסף, יש לקחת בחשבון גם את הנזק שעלול להיגרם לנאשם ולמשפחתו כתוצאה מריצוי עונש מוחשי מסוג מעצר בעבודות שירות, על כל המשתמע מכך". על הצעיר נגזרו כאמור ששה חודשי מאסר שירוצו בעבודות שירות, פסילת רישיון נהיגה לארבע שנים, מאסר על תנאי, פיצוי לשוטרת בגובה 1,500 שקל והתחייבות ע"ס 3,000 שקל שלא לעבור עבירה דומה בתוך שנתיים.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש