לראשונה בעולם: כפר ריצה ''ירוק'' בקיבוץ אילות

מאת: ● 2/12/2020 14:56 ● ערב ערב 2993
חברת מרתון ישראל משיקה יחד עם קיבוץ אילות את כפר 'אילות במדבר' – מיזם תיירות הספורט הייחודי. בסוף השבוע האחרון הושק בקיבוץ אילות, הקיבוץ הדרומי בעולם, כפר הריצה 'אילות במדבר'.
 לראשונה בעולם: כפר ריצה ''ירוק'' בקיבוץ אילות
תגיות:

הכפר, אשר נוצר על ידי חברת 'מרתון ישראל' המובילה אירועי ריצה בקונספטים ייחודיים ובינלאומיים כמו המרתון המדברי, מרוץ הבוז'ולה, מרתון התנ"ך ועוד...  ובשיתוף קיבוץ אילות יפעל גם בתקופה זו היות והקיבוץ מוגדר כ- "אי ירוק" בשל מיקומו הגיאוגרפי בכניסה לעיר אילת, ועל כן כל המשתתפים בכפר הריצה נדרשו לעבור בדיקות קורונה טרום הגעתם.

כפר הריצה, השני בישראל לאחר שהראשון- Hide Away , מיזם של חברת מרתון ישראל וקיבוץ עין זיוון.

הכפר מציע תכנית עשירה של ריצות במסלולים מדבריים מרהיבים בשילוב הרצאות תוכן, קולינריה, סדנאות וטיולים בקפסולות ועל פי הנחיות משרד הבריאות.  

בהשקת כפר הריצה בסוף השבוע האחרון השתתפו כ-65 רצים ומאמנים שהגיעו מכל רחבי הארץ וכבר נקבעו תאריכים נוספים להמשך המיזם המשותף.

 

 

עופר פדן, מנכ"ל ובעלי מרתון ישראל: "הרעיון ושיתוף הפעולה עם קיבוץ אילות גובש טרום תקופת הקורונה אך בהחלט מתאים גם לתקופת הקורונה. אחרי ההצלחה שהייתה לכפר הראשון  Hide Away בקיבוץ עין זיוון , ההתרגשות גדולה.

היתרון היחסי של קיבוץ אילות, מעבר להיותו 'אי ירוק', הוא מזג האוויר המושלם לפעילות ספורטיבית בחודשי החורף שאני בטוח שיביא גם חובבי ריצה מהארץ ויעצים את התיירות הנכנסת של קבוצות ובודדים מכל רחבי אירופה לכשיתאפשר".

לדברי דורון גבע, מנהל עסקי קיבוץ אילות: "התיירות בתקופת הקורונה היא דינמית ואנו עסוקים כל הזמן בהתאמות לתקופה. הגדרת קיבוץ אילות כמרחב ירוק מאפשרת לנו גם לחזור ולארח וגם ליצור תוכן. שיתוף הפעולה עם מרתון ישראל הוא דוגמה טובה לכך שניתן לקיים שגרה תיירותית גם במציאות שנכפתה עלינו. שמחנו לראות את ההיענות הגדולה להשתתפות בכפר הריצה ואנחנו בטוחים שזוהי תחילתה של יוזמה מבורכת ומוצלחת במיוחד".


הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת - לחצו כאן

חדשות אילת והסביבה - יום יום באילת

 

 

 

 

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש