מותק - מדור החברה של אילת

מאת: סימונה סולומון שאואט ● 10/12/2020 09:26 ● ערב ערב 2995
מדור החברה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף
מותק - מדור החברה של אילת
תגיות:

מרחיבים את צי משאיות פינוי האשפה

 


כחלק משיפור השירות והתייעלות ארגונית ואנרגטית, רכשה העירייה שלוש משאיות פינוי אשפה חדשות, שתיים מהן מהמתקדמות והחדישות מסוגן. מעבר לטכנולוגיה המשוכללת שמאפשרת פינוי יעיל, מהיר ושקט יותר, הותאמו המשאיות לתפיסה העירונית כעיר חכמה וירוקה, והן נושאות תו תקן 'יורו 6' המרבי מבחינת זיהום אוויר, כולל מערכות מתקדמות בתחום הבטיחות בדרכים, בחיסכון בדלק, בצמצום המזהמים הנפלטים ממנועי המשאיות ובפעילות השקטה של מערכות הדחס על מנת למזער מטרדי רעש בצירי פינוי האשפה. 


 

דוברות זק״א: אופנוע זק״א הושק לעיר אילת 

 


בטקס צנוע ומרגש שהתקיים בבית חזון לישראל בעיר מודיעין הושק אופנוע זק״א חדש לעיר אילת. האופנוע, אשר מצויד במיטב הציוד הרפואי, יפעל ויעניק עזרה ראשונה, הצלה מהירה וישמור על כבוד המת בעיר אילת והסביבה. מייסד ומנהל עמותת 'חזון לישראל', בארי סגל: ״זהו רגע מרגש עבורי, עליתי לישראל כחייל בודד לפני כ-30 שנה, ומאז אני פועל רבות לסייע לחיילים הבודדים ולשכבות החלשות, הצלת חיים זו בדמי. אני מודה מכל ליבי למתנדבי זק״א אשר עוסקים בכל ימות השנה בפעילות של הצלת חיים וחסד של אמת. אני מברך על הפעילות ועל עבודת הקודש. נמשיך לשתף פעולה בין שני הארגונים בהצלת חיים בכדי לעשות טוב יותר לאנושות ולמען עם ישראל״. יו״ר זק״א, יהודה משי זהב, העניק תעודת הוקרה לבני הזוג התורמים היקרים ואמר: ״אני מייחל ומתפלל שהאופנוע יוזנק אך ורק ללידות ולאירועים משמחים, אין ספק שהתרומה תסייע רבות לתושבי העיר אילת״. צילום: דוברות זק״א


 

הצטיינות בקמפוס בן גוריון באילת

 


בלה אדרי סיימה בהצטיינות קורס של הנהלת חשבונות סוג 1+2 בקמפוס 'בן גוריון' אילת. למרות הקורונה, הקורס הגיע לסיומו עם 100% הצלחה!!! מאחלים לכולם מזל טוב בדרך החדשה.


 

בוקר בכושר עם עמרי הבריא

 


עם החזרה המדורגת ללימודים ובהתאם להנחיות אגף החינוך בעירייה, מתקיימת מדי יום פעילות ספורטיבית 'בוקר בכושר' בגני הילדים ובבתי הספר. 'עומרי הבריא', שפעל לטובת הילדים גם מאחורי המסכים, התגייס להפעיל את ילדי אילת ומדי בוקר - מציע פעילויות חינוכיות מהנות בתחום בריאות הנפש והגוף. 


 

ביקור השרים באילת

 


שר הביטחון - בני גנץ סייר בעיר אילת ביחד עם שרת התיירות - אורית פרקש הכהן. הביקור כלל סיור צבאי באוגדה 80, סקירה ביטחונית על גזרת אילת וביקור בבסיס חיל הים, שאושר לצמצום לשם פינוי חופים לטובת הציבור, ביחד עם סגן הרמטכ"ל - אלוף אייל זמיר ומפקד פיקוד דרום - אלוף הרצי הלוי וסיור אזרחי בעיר אילת ביחד עם ראש עיריית אילת – מאיר יצחק הלוי. בדיון מקצועי עם הנהלת העירייה, קיבל השר סקירה מראש העירייה על התנהלות העיר אילת כ'אי ירוק' וגם על ההתמודדות עם השלכות מגפת הקורונה והאתגרים עמם מתמודדת העיר אילת על רקע מאפייניה הייחודיים. לאחר הדיון נפגשו השרים עם מלונאי אילת ושמעו גם מהם על החשיבות להרחיב את המתווה.


 

יש לנו קול בוועדת החוקה

 


מי שפועל ללא לאות למען העיר אילת הוא אור מיימון (משמאל), יו"ר וועד העובדים במועצה הדתית באילת, המשמש גם כנציג סיעת יהדות התורה בעיר. בתפקידו זה, הוא עלה השבוע לכנסת, על מנת לפגוש בחבר סיעתו, יו"ר וועדת החוקה, ח"כ יעקב אשר, שכבר נלחם קרב או שניים למען קידומו של חוק 'איים ירוקים'. ח"כ אשר אמר השבוע ל'ערב ערב': "לא שכחנו את אילת לרגע, בזכות אנשים כמו אור, ולדעתנו תושבי אילת צריכים להיות בדרגה אחרת מבחינת בדיקות מהירות, גם עובדים מחבל אילות בהתחלה רצו שיבדקו כל 3 ימים ואנחנו ווידאנו שזה יהיה אחת לשבוע", עם זאת, אשר אינו תומך בצמצום שטח ה'אי הירוק' לשטח התיירות בלבד, שכן לדעתו הדבר עלול גם לגרום נזק לעיר, שעה שאז לא ניתן יהיה להחריג עסקים בעיר עצמה, והתוצאה תהיה אפליה בין עסקים בעיר לעסקים באזור התיירות. "אנו נאבק על עוד נושאים, בין היתר - על פתיחה יותר גדולה של המסחר". לגבי פתיחת האטרקציות אמר: "צריך למצוא את הדרך איך לפתוח לפחות את חלק מהאטרקציות הסגורות. אני מקווה מאוד שהנתונים שיבואו בהמשך יראו שאילת מנצנצת בירקרקותה, מה שיאפשר לנו להמשיך ולפתוח את המסחר עד לפתיחה מלאה". 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש