על אף ה''איים הירוקים'' – אותרה חולה מאומתת בטיסה לאילת

מאת: ● 12/12/2020 10:04 ● ערב ערב 2995
משרד הבריאות הודיע כי התקבל דיווח אודות חולה מאומתת לנגיף הקורונה תושבת העיר נתניה ששהתה במהלך דצמבר באילת. הטסים ששהו עמה בטיסה אל ומהעיר העיר התבקשו להיכנס לפיכך לבידוד
על אף ה''איים הירוקים'' – אותרה חולה מאומתת בטיסה לאילת
תגיות: קורונה, ארקיע,

כידוע, כל הנכנסים לאילת מאז 18 בנובמבר נדרשים להציג במחסום הכניסה לעיר בדיקת קורונה שלילית בת 72 שעות, וזאת בין אם הגיעו לאילת בטיסה או ברכב. תנאי זה הנו דרישה המופיעה בתיקון לחוק הקורונה המוכר בשם:  "איי תיירות ירוקים", והוא תקף כמו לאילת גם באזור המלונות בים המלח. אלא שכעת מתברר כי למרות אמצעי הזהירות, הצליחה לפחות חולה מאומתת אחת להכנס לעיר. משרד הבריאות פרסם כי בתאריך 9 בדצמבר, התקבל דיווח על חולה מאומתת לקורונה, תושבת בעיר נתניה, שהייתה בשתי טיסות של ארקיע לאילת ובחזרה. התסמינים של אות האישה החלו ב-6 בדצמבר, ובאותו היום היא עלתה על טיסה חזרה למרכז הארץ.

פרטי הטיסה שמפרט משרד הבריאות הם: ב-2 בדצמבר טיסת ארקיע מספר 2821IZ שהמריאה מנתב"ג לאילת בשעה 10:00 - נוסעי טיסה זו נדרשים להיכנס לבידוד עד ל-15 בדצמבר. הנוסעת המריאה בחזרה ב-6 בדצמבר בטיסת ארקיע מנמל התעופה רמון לנמל התעופה בן גוריון. טיסה מספר 2822IZ המריאה בשעה 12:00. גם נוסעי טיסה זו מתבקשים להיכנס לבידוד וזאת עד לתאריך 19 בדצמבר.

ממשרד הבריאות נמסר כי "הנ"ל נכנסה לעיר עם אישור על תוצאה שלילית לקורונה מתאריך 30.11.2020. המשך בירור וטיפול מגעים של החולה באתרים ציבוריים באילת הועבר ללשכת הבריאות אילת".


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת