שרת התיירות מקדמת הרחבת הפעילות המסחרית באילת

מאת: ● 18/12/2020 09:37 ● ערב ערב 2995
ואלה חדשות הקורונה לבוקר זה - שרת התיירות מבקשת להרחיב את המסחר ב"איים הירוקים" שהוארכו בחודש ימים עד ל-16.1.21. גם ישובי הערבה התיכונה הוכנסו למסגרת הזכאות לבדיקות מהירות וטווח זמני הבדיקות בים המלח ירד לאחת ל-72 שעות - וגם הפתעה ל-100 המתחסנים הראשונים בקלאב הוטל אילת
שרת התיירות מקדמת הרחבת הפעילות המסחרית באילת
תגיות:

שרת התיירות ממליצה להרחיב את הפעילות המסחרית איעלת

שרת התיירות אורית פרקש-הכהן אמרה אתמול (ה') כי שוחחה עם שר בריאות על הרחבת הפעילות בים המלח ואילת: "שמחה לעדכן שסוכם לדון בקידום ההקלות: ישיבה בפנים במסעדות, אישור כנסים קטנים ופתיחת אטרקציות לפי תו מיוחד", מסרה השרה.

=למרות התחלואה, הוארכו 'האיים הירוקים' באילת

ובתוך כך, אישרו שרי קבינט הקורונה ביום ד' בערב טלפונית את הארכת תוקפם של ה"איים הירוקים", באילת וים המלח ב-30 יום נוספים עד ל-16.1.21. הדבר נעשה על אף העלייה החדה בתחלואה שנרשמה במקומות אלה. ביום א' יתכנס הקבינט וידון בהגבלות.

 

הקלה נוספת שנרשמה נוגעת ליישובי המועצה האזורית הערבה התיכונה שהתווספו לרשימת היישובים המוגדרים כ"סביבת האזור", דבר המקנה לתושבי האזור זכאות לבדיקות מהירות בשל הסתמכותם על השירותים העירוניים של העיר אילת בכך מצטרפת הערבה התיכונה ליישובי חבל אילות.

ביחס לאזור ים המלח, שונתה תדירות הבדיקות שעובדי המלונות הבאים מבחוץ יצטרכו לעבור, כך שייבדקו אחת ל-72 שעות במקום כל שבעה ימים.

עם זאת, הזהיר שר הפנים אריה דרעי מכניסה לריסון מהודק ואף לסגר שלישי.

"אני חושב שזו הייתה טעות לא לקבל החלטות, טעות לא לעשות כבר כמה צעדי הגבלה לפני חנוכה כדי לחסוך סגר שלישי" אמר הערב (רביעי) דרעי בתכנית חיסכון בחדשות 12. "סגר שלישי עדיין לא חייב להיות, יכול להיות שריסון מהודק יספיק. אנחנו כבר מטפסים בקצב גדול...אני מעריך שבקצב העליה של החולים כפי שזה נראה עכשיו, ואני לא רואה את זה יורד כרגע, יצטרכו לעשות צעדים, השאלה אם צעדים של הריסון המהודק- של סגירת המסחר ולימודים באזורים אדומים".

=100 המתחסנים הראשונים יזכו לנופש חינם

קלאב הוטל תארח ללא תשלום את 100 המתחסנים הראשונים

מלון קלאב הוטל אילת הודיע על מבצע מיוחד, במסגרתו יארח ללא תשלום את 100 המתחסנים הראשונים נגד קורונה. בנוסף למבצע האירוח חינם, כל מי שיתחסנו עד ה-15 בינואר יקבל הנחה של 20% למימוש עד תום חג הפסח. בקלאב הוטל ציינו שהמטרה היא לעודד את הציבור ללכת להתחסן לטובת כלל המשק ובעיקר לצורך הצלת ענפי התיירות והתרבות.

לדברי ד"ר רוני פיבקו, יו"ר קלאב הוטל "לקחנו על עצמנו להיות  הראשונים במתן הטבות למתחסנים ואנחנו מקווים שיבואו בעקבותינו עסקים נוספים. זאת על מנת לסיים עם המגיפה, לשמור על הבריאות ובעיקר להציל את ענפי התיירות והתרבות אשר מעסיקים מאות אלפי עובדים המשוועים לחזור לפעילות, לארח, להופיע ולשמח".

לאחרונה יצא קלאב הוטל אילת יוצא ביוזמה להצלת ענף התרבות הישראלי ביחד עם עשרות אמנים, ביניהם עידן רייכל, להופעות במתחם מיוחד שהוכשר במודל קפסולות בהתאם לתו הסגול וברמת בטיחות גבוהה, אפילו יותר מחדרי אוכל ואולם ליוזמה זו לא ניתן עד כה היתר והיא כרגע על הולד.

על מנת להשתתף במבצע, יש להעלות תמונת של "תעודת החיסון" בעמוד הפייסבוק של קלאב הוטל, 50 הראשונים יקבלו את המתנה, 50 נוספים יוגרלו מבין כל אלו שיעלו תמונה תוך שבוע מיום תחילת המבצע. המבצע, ההגרלה ובחירת הזוכים תתבע בפיקוח משרד עו"ד ורואה חשבון ובהתאם לתקנון.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש