''באתי להרוג אותך לא להרביץ לך'' מאסר לתוקף ממחזר הבקבוקים

מאת: איציק נועם ● צילום: גוגל ● 24/12/2020 12:47 ● ערב ערב 2997
תשעה חודשי מאסר שירוצו בדרך של עבודות שירות נגזרו על עובד בקיוסק שתקף אדם שביקש לקחת בקבוקים המיועדים למחזור מפח המחזורית
''באתי להרוג אותך לא להרביץ לך''  מאסר לתוקף ממחזר הבקבוקים
המבנה הנטוש ליד תחנה מרכזית
תגיות:

בית המשפט השלום באילת, מפי השופט שי ברגר, גזר על עובד קיוסק שתקף אדם שממחזר בקבוקים תשעה חודשי מאסר שירוצו בדרך של עבודות שירות. כן נגזרו על התוקף מאסר על תנאי, פיצוי למתלונן בגובה 12,000 שקל והתחייבות בגובה 5,000 שקל שלא לעבור עבירה דומה.
מגזר הדין עולה כי במהלך חודש יולי 2018, במבנה נטוש הסמוך לתחנה המרכזית באילת, הגיע הנאשם לעברו של המתלונן ואמר לו: "באתי להרוג אותך לא להרביץ לך", וזאת בשל העובדה שמספר דקות קודם לכן, לקח המתלונן בקבוקים המיועדים למחזור מפח המחזורית אשר נמצא מחוץ לקיוסק שבו עבד הנאשם. לאחר מכן תקף הנאשם את המתלונן בעט בו, הכה אותו בפניו ובגבו באמצעות תיק שהכיל קופסת מתכת. בעקבות התקיפה סבל המתלונן משברים באפו ונזקק לטיפול רפואי. המשטרה הדגישה כי התקיפה נעשתה ללא כל התגרות מצד המתוקף וכי התוקף לא היה מודע לכך שבתיק היתה קופסת מתכת שהעצימה את הפגיעה במתלונן. הנאשם עצמו טען כי מדובר במעידה חד פעמית וכן ביקש להתחשב בעובדה כי הוא עובד קשה על מנת לכלכל את משפחתו. בגזרו את דינו לקח השופט בחשבון את הודאת הנאשם ונטילת האחריות על מעשיו וכן התחשב בהשפעה שעלולה להיות לשליחתו למאסר על משפחתו מבחינה כלכלית. 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש