פרסום ראשון: ברוך קבלו עוזב את הליכוד ומצטרף לגדעון סער

מאת: ● 24/12/2020 18:51 ● ערב ערב 2996
בדקות אלא פרסם ברוך קבלו, יו''ר סניף הליכוד באילת, כי הוא עוזב את הליכוד ומצטרף למפלגתו של גדעון סער. קבלו אמר ל'ערב ערב': ''עוד הערב אוציא מכתב להנהלת המפלגה ואודיע על פרישתי. מהיום התחלתי לעבוד למען המפלגה החדשה בכל הכוח''
פרסום ראשון: ברוך קבלו עוזב את הליכוד ומצטרף לגדעון סער
תגיות:

הודעתו של קבלו מייתרת את העתירה שהוגשה לפני כשבוע לביה''ד של הליכוד על ידי חבר הסניף עו''ד טל ליזרוביץ, ראש העירייה לשעבר גבי קדוש ואילנה מימוני, ובה דרש לבטל את חברותו של קבלו בתנועה כמו גם את זו של מאיר יצחק הלוי, בשל תמיכתם של השניים בסער. יצחק הלוי טען כי אינו חבר הליכוד כבר מיוני 2019, זאת בניגוד לפרסומים מדצמבר 2019 לפיהם שב לתנועה. העותרים צרפו העתק ממרשם החברים בתנועה ממנו עולה כי נכון ליום 23.12.20 היה יצחק הלוי חבר בליכוד וכי שילם את דמי החבר כסדרם. מאחר ובליכוד התשלום נעשה מראש לשנה, הרי שתשלום עבור 2020 נרשם בסוף 2019, ומכאן שרישום לפיו שילם את דמי התנועה לדצמבר 2020 מעיד כי שילם למעשה דמי חבר ל-2021. יצחק הלוי לא הגיב לפניית 'ערב ערב' בנושא העתירה, אך בסביבתו טענו כי החיובים בוצעו שלא כדין ובניגוד למכתב פרישתו מהתנועה, ולפיכך ידרש כי יזוכו. עם זאת לא ניתנה תשובה כיצד לא הבחין יצחק הלוי בחיוב השגוי לגישתו.  

תשובתו של קבלו  לעתירה ניתנה הערב בהודעת הפרישה שפרסם.

בכל הנוגע  ליצחק הלוי, לא ברור עדיין מהם הסיכומים אליהם הגיע מול סער לגבי שילובו ברשימה לכנסת במיקום ריאלי, אך  גורמים מעורים טוענים כי סער מעוניין מאוד בכניסתו של יצחק הלוי לרשימה ואילו זה, אף שאינו שולל על הסף, ממתין לראות כיצד תתקדם מלאכת הרכבת הרשימה על מנת להגיע להחלטה מושכלת כיצד ינהג. כך או כך, בתוך 30 יום תוגשנה הרשימות והערפל יתפוגג.

 

וכך כתב קבלו בפוסט שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו:  "חברים יקרים, אני ברוך קבלו חבר תנועת הליכוד מזה 35 שנה, חניך בית"ר, חבר מועצת העיר בעבר, חבר מרכז הליכוד, ויו"ר סניף אילת מזה כ-15 שנים .

בתקופתי כיו"ר הסניף , הובלתי, ניהלתי וארגנתי באילת 6 מערכות בחירות ארציות. תמיד הכי מאורגנים בשטח, ובכל מערכת בחירות הליכוד ניצח בפער משמעותי באילת.

כעת אנו בפיתחה של מערכת בחירות נוספת, מעולם אבל מעולם ! לא נכנסנו למערכה במצב רוח לאומי כל כך ירוד חברתית, מפולגים, רוויי שנאת חינם, מתלהמים עם שיח אלים ומשתלח ביננו וכלפי מוסדות השלטון ומערכת המשפט.

עם ישראל נחנק במשבר בריאותי וכלכלי קשה והכל בתחושת ריקנות וחוסר אמון מוחלט במנהיגות.

אל ייאוש חברים, יש מוצא, הפתרון הוא בשינוי הדרך והחלפת המנהיגות.

אשר על כן, בצער רב ובכאב גדול, אני נאלץ היום להיפרד מהבית שלי אותו אני אוהב - מהליכוד.

החלטתי לבחור בדרך אחרת, דרך של תקווה חדשה. תקווה שאותה מוביל גדעון סער באומץ, באחריות, בממלכתיות . זוהי דרך של שלום בינינו , שלטעמי חשוב יותר משלום עם שכנינו. זוהי דרך של אהבת חינם ושמירה של ערכי החברה ומוסדות השלטון.

גדעון סער - איש ערכי, יישר דרך ונקי כפיים, מנהיג ממלכתי הגון וראוי אשר הוכיח לאורך 20 שנות פעילות ציבורית ענפה כי טובת הציבור והמדינה עומדים בפניו מעל טובתו האישית ומעל אינטרסים פוליטיים צרים.

ביחד, נביא שינוי במנהיגות בישראל, נחזיר את האחדות ביננו, את הערכיות, את הטיפול בכלכלה ואת האמון במערכות השילטון בישראל. ואת החיוך ....

ומילה לכם חבריי תושבי אילת עוד רבות נספר ונוכיח את תרומתו של גדעון לאילת!!

חבריי, זו היא שעת רצון גדולה.

הגיע זמן לתקווה חדשה אני קורא לכם הצטרפו אלינו ויחד נביא תקווה חדשה לישראל!".

בתגובה לפוסט פרסם יוסף בדש חבר הסניף ומי שהתמודד בעבר על ראשות העירייה :

"כבר חמש שנים אני טוען שמקומו של ברוך קבלו מחוץ לתנועת הליכוד .במאבק הפרטי של ראש העיר נגד סגירת שדה התעופה שדה דב .הצטרף ברוך לקריאה של ראש העיר נגד ראש הממשלה .

היה ברור ללא צל של ספק שבהפסד של סער בפריימריז הוא ינטוש .אבל הקב"ה כיוון לכך שברוך ומאיר ינטשו את הספינה שאינה טובעת כלל אבל כדי לא להכביד על הספינה צריך לזרוק את הזבל."


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

 

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש