חיים עמר נבחר לכהונה נוספת כי''ור המועצה הדתית באילת

מאת: ● 24/12/2020 19:29 ● ערב ערב 2996
בישיבה חגיגית שהתקיימה היום (חמישי) במועצה הדתית באילת נבחר פה אחד חיים עמר, נציג הרבנים לכהן כיו"ר המועצה הדתית באילת.
חיים עמר נבחר לכהונה נוספת כי''ור המועצה הדתית באילת
תגיות:

בישיבה החגיגית השתתפו נציג משרד הדתות עו"ד מר דן שווץ, רב העיר הגאון הרב יוסף הכט, הרב יאיר הדאיה, חברי הרכב ההנהלה החדשה שנבחרו באופן רשמי ומוסדר כפי שמורה החוק.
הרכב המועצה הדתית נבחר ע"י מועצת העיר, ראש העיר, הרבנים הראשיים והמשרד לשירותי דת. המועצה הנבחרת פועלת באופן וולנטרי ומשקפת את הציבורים בעיר מתוך מטרה לאפשר שירותי דת ומסורת ישראל באופן מיטבי וראוי. הרכב המועצה הנבחר הטרוגני מאוד ולראשונה יהיה ייצוג של 3 נשים, מתוך 9 חברי מועצה בסה"כ.


חברי ההנהלה הנבחרים הם:

 

עו"ד הגב' יעל דראבי, רו"ח מר אמיר נוריאל, מר אבי אלמקייס, מר חיים זיגדון, מר שחר כהן, הגב' גלי בלולו, הגב' עדנה לוינשייטן, מר אלון אשכנזי. החברים החדשים מייצגים כאמור את כלל הסיעות במועצת העיר, וקיבלו את אישור היועמ"ש במשרד לשירותי דת.
עמר הנו נציג אותנטי של העיר אילת, כיהן כחבר מועצת העיר וכסמנכ"ל העירייה.
בטקס המיוחד ברכו המכובדים את עמר שיצליח בתפקידו להעניק את שירותי הדת באופן מקצועי לכלל אוכלוסיית העיר.

 רב העיר הרב הכט ברך ואמר: "יש כאן באילת אחדות נפלאה, של הרבנים וכלל הנציגים, הפועלים במשותף ובהרמוניה למען הציבור. אני מברך את מר חיים עמר כמי שפועל בשירות הציבור שנים רבות, שיזכה לקדש שם שמים ולהאהיב את היהדות על כולם. מועצה דתית צריכה לפנות לכלל האוכלוסיה, לדתיים ולשאינם, להראות את היופי ביהדות ולקרב כל אדם ואני בטוח שהוא יצליח לעשות זאת עם האופי המיוחד שלו".
הרב יאיר הדאיה ברך: "המועצה הנבחרת משקפת את מגוון האוכלוסייה באילת, אנו מתפללים שחברי המועצה והיו"ר יצליחו במעשה ידיהם וסיעתא דשמייא תלווה אותם, יצליחו להגדיל תורה ולהאדירה לכלל הציבור." 

 


יו"ר המועצה הדתית חיים עמר ציין, "אני מבקש להביע רגשי תודה והערכה מקרב לב לחברי המועצה הדתית, על שנתנו בי אמונם לשאת בתפקיד נכבד זה. בעזרת השם על ידי סיוע ושיתוף פעולה שיבואו מצד חברי המועצה, נצליח כולנו יחד לבצע את השליחות הגדולה ולמלא את המשימה הנכבדה, למען הרמת קרן התורה בעירנו, לכבוד ולתפארת והנגשת שירותי הדת לכל דורש." 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש