שיאי התחסנות באילת - כל המספרים

מאת: ● 29/12/2020 12:26 ● ערב ערב 2997
העיר אילת ששברה שיאים במספר הנבדקים עושה כן גם במספר המתחסנים ולצד זאת מגבירה את האכיפה כדי לעורר את המשמעת שהתרופפה. שבוע מאז תחילת מבצע החיסונים, התחסנו בעיר אילת 5,200 תושבים (בקופת חולים מכבי דיווחו על 1,3000 מתחסנים) אך לצד זאת נרשמה גם עליה ברמת התחלואה. נכון להיום ישנם 54 חולים מאומתים באילת, מחציתם נוספו רק בשבוע האחרון. לקראת ערב הסילבסטר שיחול בליל חמישי הקרוב, תגביר העירייה והמשטרה את האכיפה בדגש על וילות מושכרות והתקהלויות בבתים.
שיאי התחסנות באילת - כל המספרים
תגיות:

ראש העירייה - מאיר יצחק הלוי - קרא לתושבי אילת להמשיך ולבצע בדיקות כחלק משמירה על הבריאות והנחה את הצוותים להעמיק את החקר האפידמיולוגי כדי לקטוע מהר ככל הניתן את שרשרת ההדבקה. *סגן וממלא מקום ראש העירייה - אלי לנקרי - הדגיש כי אם הבריאות לא תהיה טובה, הכלכלה של אילת לא תהיה טובה. בדבריו התייחס לנקרי לפעולה שמובילה הנהלת העירייה, לשוב ולפתוח את העיר אילת עם היציאה מהסגר ולאפשר אירוח של אזרחים מחוסנים, בעלי דרכון ירוק. פעולה זו אפשרית רק אם רמת התחלואה באילת תהיה נמוכה, כנדרש בחוק שהגדיר את אילת כ״אי ירוק״.

זה המקום לשוב ולהדגיש את החובה בשמירה על ההנחיות: מסיכה, מרחק ושטיפת ידיים, אלו כללים מצילים חיים. גם המחוסנים אינם חסינים וגם מהם נדרש לשמור על הכללים. רק לאחר מנת החיסון השניה מגיעה רמת ההגנה ל 95% וגם זאת רק מפני חולי (קורונה עם תסמינים).

עוד נשוב ונדגיש, כי חשוב להיבדק גם אם עולה חשש ללא תסמינים. לטובת כך ממשיכה העירייה להפעיל בשיתוף פיקוד העורף את מתחם ״היבדק וסע״ בימים א׳-ה׳ בין השעות 15:30-22:00. *מכולנו נדרשת אחריות אישית ומשמעת עצמית.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש