מנכ''ל העירייה: ''לראשונה ניתקנו תשתיות לווילה מרעישה''

מאת: איציק נועם ● צילום: אילוסטרציה ● 1/1/2021 08:48 ● ערב ערב 2998
מלחמתה של עיריית אילת בווילות המרעישות עולה מדרגה ● לדברי המנכ''ל, החליטה לראשונה הוועדה המקומית בעיריית אילת על ניתוק תשתיות המים והחשמל
מנכ''ל העירייה: ''לראשונה ניתקנו  תשתיות לווילה מרעישה''
“מטריד ופוגע בתחושת הביטחון”
תגיות:

במהלך ישיבת המועצה המיוחדת שנערכה בנובמבר ועסקה באישור דוח מבקר בעירייה לשנת 2019, ציין מבקר העירייה, עו"ד אלי הרציג, במסגרת הדיון על נושא האכיפה במחלקת הפיקוח בעירייה, כי לאחרונה התקבלו במשרדו תלונות אודות וילות רועשות בעיר. סגן ראש העירייה אלי לנקרי אמר בתגובה: "זה נושא מאוד כאוב". מאיר יצחק הלוי הוסיף: "זה נושא ראשון לאורך שלוש שנים בוטועדת אלימות שאני עומד בראשה ביחד עם מפקד המשטרה". מנכ"ל העירייה, פיליפ אזרד, גילה באותה ישיבה כי: "למי שלא יודע, הוועדה המקומית קיבלה לראשונה החלטה על ניתוק תשתיות לאחת מהווילות, ההודעה על ניתוק התשתיות הועברה גם לחברת חשמל וגם לעין נטפים, זה נמצא אצלם והוציאו מכתב. כמו שיש לך טופס 4 לחבר, אתה יכול גם להודיע על ניתוק". 
בחודש אפריל התייחס לנושא גם נצ''מ קובי מור, מפקד מרחב אילת, שהשתתף בישיבת מועצה שעסקה בנושא אכיפה ושיטור. מור התייחס אליהן כאל עניין המצוי בראש סדר האכיפה המשטרתי באילת: "משהו שמאוד מעסיק אותנו", אמר מור, "זה הדירות האלה שקמות כמו פטריות ועושות רעש. כל מיני דירות כאלה ששוכרים תיירים שמגיעים לכאן. זה דירות בתוך מרכזי הערים, מגיעים לכאן, הם מגיעים לתוך שכונה שבה הילדים ישנים, קמים למחרת לבית ספר ועושים רעש. לכאורה פשיעה ברובד נמוך, אבל זה מטריד את האזרחים, ופוגע בתחושת הביטחון שלהם, זה פוגע בהמון דברים".


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש