חולצו שלושה כלבים באילת שעברו התעללות קשה

מאת: ● 10/1/2021 12:49 ● ערב ערב 2999
דיווח למוקד 100 של המשטרה, אודות חשד להזנחה והתעללות קשה בכלבים באילת, הביא אתמול את שוטרי משטרת ישראל לחלץ שלושה כלבים שהיו במצב קשה מאוד, הכלבים הועברו לטיפול הווטרינר העירוני, הבעלים טרם אותר ונערכות פעולות לאיתורו והבאתו לחקירה.
חולצו שלושה כלבים באילת שעברו התעללות קשה
אילוסטרציה DEPOSITPHOTO
תגיות:

דיווח למוקד 100 של המשטרה, אודות חשד להזנחה והתעללות קשה בכלבים באילת, הביא אתמול את שוטרי משטרת ישראל לחלץ שלושה כלבים שהיו במצב קשה מאוד, הכלבים הועברו לטיפול הוטרינר העירוני, הבעלים טרם אותר ונערכות פעולות לאיתורו והבאתו לחקירה.

בעקבות דיווח שהתקבל אתמול בשעות הבוקר המאוחרות במוקד 100 של המשטרה שתיאר כלבים קשורים בחצר בית באילת ללא מים או אוכל במשך תקופה ממושכת ושכלבה אחת פצועה, הוקפצו שוטרי משטרת ישראל לבית המגורים.
הם איתרו את ביתו של בעל הדירה שפתחה עבורם  את דלת הבית והחצר, שם נגלה לעיניהם מראה קשה של כלבה פצועה ועוד שני כלבים קשורים במצב מיובש, בבית אותר כלב פקינז.
כל הכלבים הועברו לטיפול הוטרינר העירוני.
בעל הכלבים טרם אותר ונערכות פעולות לאיתורו והבאתו לחקירה.
*חילוץ הכלבים התאפשר בעקבות הדיווח למוקד 100 ובקשת הסיוע מהמשטרה. אנו קוראים לאזרחים לדווח על כל אירוע של התעללות או הזנחה של בעלי חיים למשטרה על מנת לאפשר מתן מענה מקצועי ומהיר.* נמסר מהמשטרה.

 

חילוץ הכלבים צילום דוברות עיריית אילת

בהודעה שפרסמה דוברת העירייה הבוקר נכתב:  "מענה מיידי של הווטרינר העירוני לקריאה של שוטרי מרחב אילת בעקבות דיווח למוקד 100 של המשטרה, אודות חשד להזנחה והתעללות קשה בכלבים באילת, הביאו אתמול לחילוץ ארבעה כלבים. שלושה מהם פונו לתחנת ההסגר העירונית ומצבם טוב. כלבה נוספת הועברה על ידי הבעלים בהוראת הווטרינר העירוני – ד"ר אורן אברמוביץ לטיפול רפואי וגם מצבה טוב כשהיא סובלת מפצעי נשיכות קלות. ..עם קבלת הקריאה משוטרי משטרת מרחב אילת הגיעו למקום פקחי השירות הווטרינרי וחילצו את הכלבים מהמקום. שלושה מהם הועברו מיידית לתחנת ההסגר העירונית והם נמצאים במצב טוב תחת השגחת הווטרינר העירוני – ד"ר אורן אברמוביץ. כלבה אחת הועברה על ידי הבעלים, בהוראת הווטרינר העירוני לטיפול רפואי במרפאה פרטית באילת בניהולו של ד"ר חיימוביץ גיא שדיווח הבוקר, כי מצבה של הכלבה טוב והיא סובלת מפצעי נשיכות קלים.

הווטרינר העירוני שיבח את עבודת השוטרים ואת ערנותם של השכנים והסביר את החשיבות בדיווחים מהסוג הזה לטובת מענה מהיר ומקצועי שימנע צער בעלי חיים. כזכור לפני כחודשיים גם כן בזכות ערנות של שכנים, ולבקשת הווטרינר העירוני חולצו בצו בית משפט 10 כלבים שסבלו גם כן ממסכת הזנחה והתעללות. לאחר שהוענק להם טיפול רפואי בשירות הווטרינרי בעירייה הם הועברו לאימוץ בעמותת "תנו לחיות לחיות".


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש