עונש קל ביותר לאדם שעסק ברוכלות על הטיילת באילת

מאת: ● 15/1/2021 11:35 ● ערב ערב 2999
האם משתלם לעבור על החוק באילת? בית המשפט השלום באילת קיבל הסדר טעון אליו הגיעה העירייה עם אדם שעסק ברוכלות שלא כדין בטיילת החוף הצפוני של אילת, במסגרתו נמחק אחד האישומים ובעבור השני הסתפקו בקנס צנוע שיחולק להרבה מאוד מתשלומים
עונש קל ביותר לאדם שעסק ברוכלות על הטיילת באילת
רוכלות בטיילת אילת (למצולמים אין קשר לכתבה - ארכיון)
תגיות:

עיריית אילת טוענת כי היא נלחמת ברוכלים לא חוקיים שעדיין מפציעים על הטיילת של אילת השכם וערב אבל האם האכיפה בנושא אכן מרתיעה? לא בטוח כלל וכלל אם מסתכלים על גזר דין שניתן על ידי בית המשפט השלום בעיר בחודש דצמבר השנה.

מכתב האישום עלה כי הנאשם נתפס כשהוא עוסק ברוכלות לא מורשית בטיילת אילת פעמיים, אלא שבסופו של דבר ועל אף שבשתי הפעמים הוא נתפס על ידי פקחי העירייה, החליטה בסופו של יום עיריית אילת לוותר על אחד הקנסות ובאשר למקרה השני, הגיעה העירייה להסדר טעון עם אותו רוכל לפיו ישלם קנס בגובה 700 שקלים בעשרה תשלומים וזאת לאור מצבו הכלכלי.

בהחלטתה כתבה השופטת ליאורה אדלשטיין:  "החלטתי לכבד את ההסדר לאור העובדה שהעונש הולם את העבירהוכן הנאשם חסך זמן שיפוטי". גזר הדין אינו כולל בתוכו מרכיב התחייבות של הנאשם הצופה פני עתיד. האם יש בכך עונש מרתיע דיו על מנת לעקר את תופעת הרוכלות מהטיילת? לא בטוח. מה דעתכם?


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש