הועברו התקציבים הנוספים לבית רפאל

מאת: איציק נועם ● 15/1/2021 13:35 ● ערב ערב 3000
''בזכותו של מתן בארי הועברו תקציבים שאפשרו לנו להתחיל את השנה בחיוך'', אמרה זילי גרוסמן מנהלת בית רפאל ועמותת לתת באילת המשנה לראש העירייה, חבר המועצה מתן בארי ('צעירי אילת'), הודיע אתמול (ד') כי הועבר מרבית התקציב הייעודי שהופנה מיתרות תקציבות שנותרו לא מנוצלות השנה לטובת הפעלת עמותת הרווחה 'לתת באילת' המפעילה את בית התמחוי 'בית רפאל'
הועברו התקציבים הנוספים לבית רפאל
''הבטחנו וקיימנו''. בארי

כזכור, שונו תבחיני הזכאות לעמותת נתמכות באילת בשנת 2020 וכתוצאה מכך נפגע תקציבן של עמותות אלא דווקא בעת משבר הקורונה, בו עלתה פעילותן באופן ניכר. לאור לחץ ציבורי שהופעל על חברי המועצה תיקנו אלה בתבחיני תקציב התמיכות ל-2021, את הפרמטרים הנוגעים לעמותות רווחה ונוער, אך הדבר לא פתר את המצוקה התקציבית לה נקלעו עמותות אלה השנה. לאור כך פעל בארי מול ראש העירייה מאיר יצחק הלוי וגזבר העירייה, למציאת יתרות תקציביות בתקציב 2020, אותן ניתן היה להפנות לטובת העמותות שנפגעו. בסופו של דבר נמצא סכום של 230 אלף שקלים, ש-90 אלף מתוכם יועדו לטובת עמותות רווחה. אתמול, כאמור, הועברו 60 אלף שקלים מתוך סכום זה לעמותת 'לתת באילת'. יתרת הסכום, בסך 30 אלף שקל, הרשומה כחלק מתקציב תיק הצעירים, תועבר לאחר שתשוב פעילות ההתנדבות של בני נוער ב'בית רפאל'.

זילי גרוסמן מנהלת 'לתת באילת' אישרה את הדברים הבוקר והודתה לכל הנוגעים בדבר: "שני שליש מהסכום כבר הועבר לידינו ואפשר לנו לשלם למשב ולשני ספקים נוספים. בזכותו התחלנו את השנה עם חיוך, אבל נזדקק לכל שקל בהמשך שכן התורים במקום לא מתקצרים". 

מתן בארי אמר ל'ערב ערב': "הבטחנו וקיימנו. התקציבים עברו ונמשיך לתמוך בפעילות החשובה הזו ככל שיידרש". 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש