זהירות חשמל מסוכן

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 21/1/2021 14:31 ● ערב ערב 3001
למעלה מחצי שנה ניצב עמוד חשמל ברחוב חורב בשכונה א' בעיר, כשחוטיו גלויים, ולמרות שפעם אחר פעם מתקשר תושב השכונה לעיריית אילת ומבקש טיפול בסכנה, בכל פעם מחדש מכוסה הפתח בכיסוי זמני שעף עם הרוח ● עכשיו כנראה למישהו נמאס מהמצב, שכן במשך חודש ימים משה מצלצל למוקד העירוני ואף אחד לא טורח לטפל
זהירות חשמל מסוכן
עיריית אילת שוכחת שגרים כאן גם גם תושבי אילת וותיקים שלא מגיעה להם ההתעלמות
תגיות:

רק לפני כשבועיים נהרג צעיר שלא באשמתו כתוצאה ממגע עם חוט חשמל גלוי, אלא שבעיריית אילת ככל הנראה לא מוצאים שהסכנה גדולה כשזה נוגע לעמוד תאורה הממוקם ברחוב חורב בשכונה א' שהמכסה המגן על הכבלים בעמוד משום מה נעלם. אחרת אי אפשר להסביר את העובדה שבמשך חצי שנה, בכל פעם מחדש, מצלצל משה, תושב השכונה למוקד העירוני 106, מדווח על סכנה ולמקום נשלח נציג העירייה ומתקן את הליקוי תיקון זמני. "בכל פעם מגיע מישהו, סוגר את הפתח באיזולירבנד", מסביר משה, "אבל זה לא ממש תיקון ובכל פעם מחדש הכיסוי הזמני הזה עף עם הרוח או מוסר בדרך כלשהי והסכנה חוזרת. ככה פעם אחר פעם. במקום שיטפלו בבעייה כמו שצריך ובסך הכל יחליפו מכסה מתכת, הם הולכים על פלסתר זמני על המכה", הוא אומר ומלין שלמישהו בעירייה כנראה נמאס מהמשחק הזה שכן כבר חודש הוא מצלצל למוקד העירוני ושוב מדווח על הכיסוי הזמני שאיננו אלא שהפעם אף אחד לא טורח עוד להתייחס. "זו סכנה של ממש בעיקר בימים אלו של חורף וגשמים", אומר משה, שמבהיר: "אי ןלי ספק שאם זה לא היה ברחוב החורב המוכר כמעוז מחפשי העבודה בעיר, הבעיה כבר הייתה מטופלת ומזמן. לצערי עיריית אילת שוכחת שגרים גם גם תושבי אילת וותיקים שמשלמים ארנונה מדי חודש כדת וכדין ולא מגיעה להם ההתעלמות הזו".

'ערב ערב' פנה לקבלת תגובת עיריית אילת ואולם עד לסגירת הגיליון טרם התקבלה תגובת העירייה. 'ערב ערב' יעקוב אחר הטיפול בליקוי.  


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש