נכנסים בבוקר להשתלות ויוצאים בצהריים עם שיניים קבועות

מאת: מערכת יום יום באילת ● 1/2/2011 20:57 ● ערב ערב 2483
ד"ר אורי זילברמן, בעל מרפאותTDS (פתח תקווה/אילת) הוא מחלוצי שיטתALL-on-4 בישראל. השיטה החדשנית והמתקדמת להשתלות
נכנסים בבוקר להשתלות ויוצאים בצהריים עם שיניים קבועות

תמונת כתבה


ד"ר אורי זילברמן, בעל מרפאות TDS (פתח תקווה/אילת) הוא מחלוצי שיטת ALL-on-4 בישראל. השיטה החדשנית והמתקדמת להשתלות
ד"ר אורי זילברמן, אחד הרופאים הוותיקים באילת (יותר מ-27 שנים) ובעל ניסיון של 27 שנים בהשתלות, התמחה בפורטוגל בשיטת ההשתלות ALL-on-4 אצל ממציא השיטה (ד"ר פאלו מאלו) וכבר צבר בה ניסיון של יותר מ-100 מטופלים בשיטה החדשה.
ד"ר זילברמן מסביר את יתרונות שיטת: ALL-on-4
1. קיצור משמעותי ביותר של זמן הטיפול. במקום טיפול של 6-18 חודשים- טיפול של יום אחד בלבד!
2. הימנעות מפעולות פולשניות (הרמת סינוס).
3. הימנעות מהשתלות עצם.
4. תוצאה אסתטית משופרת בהתייחס לטכניקות הקודמות בהשתלות שיניים.
5. ניתנת אפשרות לעשות השתלה ממוחשבת לאנשים עם תותבות שלמות- בשעה אחת! ללא ניתוח! כולל שיקום קבוע! ללא כאבים ונפיחות!
6. ניתנת אחריות מלאה.
7. השיטה מאושרת על ידי ה-D.A.F ארה"ב.
ד"ר זילברמן מדגיש שהייעוץ חינם. בנוסף הוא מדגיש שהטיפול נעשה בהרדמה מקומית ובקליניקות שלו, יש אפשרות ללוות את ההשתלה בטיפול רפלקסולוגי שהופך את כל התהליך לנעים ואפילו לחווייתי.
ויולט ססוטיאל, שעברה אצל ד"ר זילברמן את ההשתלה המתקדמת מעידה: "תכננתי די הרבה זמן לעשות השתלות, אבל לא הייתי בטוחה בדיוק אצל מי. היה לי חשוב לעבור את התהליך הזה אצל רופא שאוכל לבטוח בו. התמזל מזלי וראיתי ראיון בטלוויזיה שערך אברי גלעד עם ד"ר זילברמן ותיכף ומיד ידעתי שהוא יהיה הרופא שלי, גם אם אצטרך להגיע אליו לאילת ולא טעיתי. ד"ר זילברמן הוא לא רק מקצועי ובעל ניסיון רב, הוא גם אנושי והטיפול כל כך הצליח שכתבתי לו מיד אחרי זה שיר. הוא החזיר לי את שמחת החיים, את הצורה של הפה ואני מרגישה כל כך מאושרת...".
גם פנינה ששו מתל אביב, מלאת שבחים על שיטת ההשתלות החדישה ועל ד"ר זילברמן: "מרוב שאני מרוצה מהטיפול של ד"ר זילברמן- אני צריכה לנשק לו את הידיים. אין לי מילים כדי להביע את שביעות רצוני מההשתלה המדהימה, שבבת אחת שיפרה את איכות חיי.
"שנים סבלתי. לא יכולתי לאכול תפוח, שלא לדבר על לעיסת מסטיק. זה נשמע אולי משונה, אבל עצם היכולת לנגוס בתפוח לאחר ההשתלה, עשתה אותי מאוד מאושרת. ובכלל, כל ההשתלה החדשנית והמהירה, היא פלא פלאים. לא מרגישים אותה בכלל. זמן קצר אחרי ההשתלה, הוא צלצל אלי הביתה ומאוד התרגשתי. המחווה הזו והדאגה מאוד רגשו אותי. עוד לא נתקלתי ביחס מדהים כזה", היא אומרת ומוסיפה, "ניצלתי את האפשרות שיש אצל ד"ר זילברמן לעבור טיפול רפלקסולוגי במקביל להשתלה. זה רעיון ענק. הייתי רגועה במשך כל הטיפול וכמעט נרדמתי. כל ההשתלה היתה חוויה ומאז, אני מספרת על ד"ר זילברמן לכל מי שרק אני יכולה".בנוסף, ד"ר זילברמן עושה טיפולים של ציפויי חרסינה וכתרים מזרקוניה, טיפול נפוץ בקרב שחקניות ודוגמניות.


מתוך ראיון שנערך עם ד"ר אורי זילברמן על ידי אברי גלעד, ערוץ 2

אברי גלעד: מה החידוש בשיטתALL-on-4 ?
ד"ר זילברמן: החידוש הוא בתוכנת המחשב המשוכללת שמאפשרת לי לעשות תכנון מדויק של מיקום השתלים והימנעות מהרמת סינוס והשתלת עצם.
אברי גלעד: ואם למישהו יש סט שלם של שיניים תותבות?
ד"ר זילברמן: אז זו הזדמנות טובה להיפטר מהן. אפשר סוף-סוף לחייך, לדבר, לשיר, לאכול, כל מה שמתחשק לך- בלי לפחד שמא השיניים יפלו באמצע. מלבד זאת, גם סוף-סוף אפשר להרגיש את החייך ולא חתיכת פלסטיק...מתוך ראיון שנערך עם ד"ר אורי זילברמן על ידי פרופ' רפי קרסו, ערוץ 2

פרופ' קרסו: איך נולד השילוב בין רפלקסולוגיה לרפואת שיניים?
ד"ר זילברמן: מניסיוני בעבודה הבחנתי שהסיבה העיקרית שבגללה אנשים לא מגיעים לטיפול שיניים, היא פחד. ניסיתי להוריד את רמות הפחד באמצעות הרפלקסולוגיה וראיתי כי טוב...
פרופ' קרסו: יש בכפות הרגליים נקודות שמקבילות לאזורים מסוימים בפה, האם הרפלקסולוגית עובדת על הנקודות האלו?
ד"ר זילברמן: כן, היא עובדת על האזורים המקבילים ומדהים עד כמה רוב המטופלים נרגעים. יש כאלו שאפילו נרדמים ובסוף הטיפול
אני מוצא עצמי מעיר אותם.

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש