מזל מאזניים

מאת: מערכת יום יום באילת ● 24/9/2012 12:27 ● ערב ערב 2569
והשבוע נגיד מזל טוב למזל החודש
מזל מאזניים

תאריך המזל:

בין ה-23.9 ל-23.10

אלמנט:

אויר

אופי האלמנט:

יוזם

איבר בריאותי רגיש:

כליות, פרקים.

תכונות חיוביות של המזל:

אנשים הגיוניים, אובייקטיבים, נעימי הליכות, ידידותיים, אוהבים שלום והרמוניה, שלווים, מזדהים עם הזולת, אוהבים את החיים הטובים, מעולים בעבודת צוות, ניתן להגיע איתם להסדר, פשרה ושיתוף פעולה, בעלי חוש אמנות מפותח.

תכונות שליליות של המזל:

חסרי יכולת להחליט, חסרי בטחון, בעלי דעות שונות בגלל חוסר היכולת לקחת אחריות על חייהם, לא נותנים מעצמם עד הסוף במערכות יחסים – שומרים מרחק מהזולת ולכן נחשבים לקרים רגשית, תלותיים, נצלנים בגישתם לאחרים.

תחזית שנתית כללית לילידי המזל


שפע –
כוכב השפע נמצא במקום שבו אתם יכולים להיות גאים ביכולותיכם האישיות והרגשיות, ונראה שאתם בתקופה שבה יש לכם יכולת לבנות את האני הפנימי שלכם בדרך מאוד נכונה וראויה להמשך חייכם. מחודש יולי 13', יעבור כוכב השפע לבית הקריירה שלכם, כך שתוכלו ליהנות מהתובנות שקיבלתם וליישם אותן בחיי היום יום בדרך מוצלחת שתוכל לגרום לכם גם להכרה מקצועית.

אתגר
בשנה הקרובה, יהיה הכוכב סטורן בבית הכספים שלכם. עובדה זו מלמדת על כך שמומלץ לכם להיזהר בהוצאותיכם הכלכליות ולא להיסחף בקניות שמעבר ליכולותיכם. כמו כן, מומלץ לכם לשמור כסף בצד על מנת שברגע שתאלצו להשתמש בו, יהיה לכם את היכולת להחזיק מעמד מבלי לבקש עזרה מאחרים. היכולת שלכם להתגבר על קשיים תעזור לכם בחיזוק הדימוי האישי שלכם.

בברכת שבוע טוב
ומזל טוב
צילה שיר-אל
0522248626

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש