הוויכוח שהתדרדר לפיטורים ונגמר במאסר

מאת: איציק נועם ● צילום: אילוסטרציה ● 12/2/2021 08:23 ● ערב ערב 3004
תושב אילת שפוטר מעבודתו בקניון ואיים על חברתו לעבודה בהודעות סמס ● ישלם כעת במאסר של 13 חודשים שנגזרו עליו במסגרת הפעלתם של של שני פסקי דין מותניים מעברו העשיר של האיש ● שגם שימש כסוחר במריחואנה
הוויכוח שהתדרדר  לפיטורים ונגמר במאסר
סחר במריחואנה בקרבת מקום העבודה

13 חודשי מאסר בפועל, שבעה מהם בגין עבירת הסחר והאיומים בגינן נשפט וחצי שנה נוספת בשל הפעלת שני מאסרים מותנים שעמדו כנגד החשוד בשני תיקים בהם הורשע בעבר, נגזרו על תושב אילת לאחר שבית המשפט השלום באילת הרשיע אותו על סמך הודאתו. האישה עמה נתפס הורשעה בשימוש עצמי בלבד ובהמשך בוטלה הרשעתה ונגזרו עליה התחייבות ופסילת רישיון ל-3 חודשים. 
מגזר דינו של השופט שי ברגר עולה כי האיש עבד בדוכן שמוקם בקניון האייס מול, וכי השתמש באזור הקניון על מנת לסחור במריחואנה. באחד הימים במהלך מרץ 2015, פרץ בינו ובין עמיתתו לעבודה ויכוח שנגע לענייני עבודה בסופו פוטר האיש, שמיהר ושלח לאותה עובדת הודעות כי יפגע בה. זו השיבה לו כי היא מעבירה את המידע למשטרה ובתגובה המשיך החשוד ואיים עליה  ואף שלח מסרונים מאיימים לבן זוגה. החשוד, בן 33, רווק המתגורר באילת בגפו ועובד בעבודות מזדמנות, אובחן כלוקה בדפוסי התנהגות התמכרותיים. בנוסף על חודשי המאסר הוטלו על הנאשם הפעלת התחייבות כספית ופסילה על תנאי לשנה למשך שלוש שנים.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש