רוצים לבצע בדיקת קורונה מהירה באילת? סעו ליטבתה

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 26/11/2020 10:07 ● ערב ערב 2993
מה שמוסיף בימים אלו לתחושת המצור בקרב תושבי אילת זו העובדה המפתיעה שלמרות שעמדות של בידוק מהיר לקורונה נפתחו השבוע הן בשדה התעופה רמון והן ביטבתה, משום מה, עמדת בידוק מהיר שכזו לא נפתחה גם באילת
רוצים לבצע בדיקת קורונה  מהירה באילת? סעו ליטבתה
עמדת הבידוק המהיר ברמון בשטח הסטרילי ואינה פתרון עבור תושבי העיר
תגיות:

"בפועל אין לאילתים אפשרות לקבל תשובה מהירה לקורונה כן או לא", מחתה השבוע תושבת העיר שנאלצה לצאת כל הדרך עם בתה בת השנה עד לעמדת הבידוק ביטבתה רק כדי לקבל תשובה שלילית מהירה שתאפשר לה לשלוח למחרת בבוקר את הילדה לגן. האם שהגיעה לבדוק את הסוגיה בעמדת הבידוק בבית הספר רבין, נשלחה ליטבתה מבלי שלטענתה מישהו טרח בכלל לשאול בת כמה הילדה. רק לאחר שטורטרה ליטבתה גילתה האם כי היא בכלל לא אמורה לבצע בדיקת קורונה לילדה בעמדה זו שכן הבדיקות לא נערכות לילדים מתחת לגיל 11. אלא שמאחר והוטעתה ויצאה מחוץ לאילת נאלצה עכשיו האם הכועסת להמתין זמן ממושך לתורה מאחר והיא עצמה נאלצה לעבור את הבדיקה על מנת שיאפשרו לה להיכנס לעיר עם הילדה חזרה.

"זו שערורייה", היא מחתה בכעס. "משגעים אותנו התושבים בשם הכלכלה של העיר. עצוב מאוד שאין יד מכוונת טובה, עצוב שכל אחד לא ממש יודע מה עושים ואיך עושים ואותנו מטרטרים. אם הייתה באילת עמדת בידוק מהיר, כל הטירטור הזה היה נחסך". תושבי אילת שקיוו כי יוכלו לנסוע עד לשדה התעופה רמון על מנת לעבור בידוק מהיר, הופתעו לגלות כי עמדת הבידוק מוקמה באולם היוצאים, ליד איסוף הכבודה, שהינו מקום סטרילי אליו יכולים להגיע רק מי שירדו מהטיסה לאילת. "מה שאומר מבחינת האילתים שכדי לעבור בידוק מהיר מסיבה כזו או אחרת אנחנו חייבם לנסוע עד ליטבתה", מחו השבוע תושבים שהזכירו כי תשובות לבדיקות המתקיימות באילת בקופות החולים ובעמדת ה'היבדק וסע' ברבין מתקבלות רק כעבור 24 שעות לפחות. ומה אם מישהו צריך לנסוע בדחיפות מחוץ לעיר? על כך לא ניתנו לנו השבוע פתרונות.

את תגובת עיריית אילת בנושא לא קיבלנו עד לסגירת הגיליון. 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת