מסימני הקורונה: עמותת אנוש מגייסת עובדים לסניף באילת

מאת: ● 8/1/2021 02:53 ● ערב ערב 2999
בזמן שחברות רבות נאלצות לפטר עובדים או להוציאם לחל"ת, אנוש – העמותה הישראלית לבריאות הנפש ממשיכה לגייס עובדים חדשים וקוראת לתושבי אילת והסביבה להגיש קו"ח למגוון המשרות הקיימות בסניף
מסימני הקורונה: עמותת אנוש  מגייסת עובדים לסניף באילת
תגיות:

בזמן שחברות רבות במשק נאלצות לפטר עובדים או להוציאם לחל"ת ולצד העלייה בהיקף האוכלוסייה שחווה ומתמודדת עם חרדה ומצוקה נפשית, אנוש – העמותה הישראלית לבריאות הנפש דווקא מגייסת וזקוקה לעובדים נוספים. במטרה להמשיך ולהעניק שירות מיטבי עבור המטופלים הקיימים ועבור אלה שעוד יתווספו בעקבות המשבר הקשה שהקורונה יצרה, באנוש יוצאים בקריאה לתושבי אילת והסביבה להגיש קו"ח למגוון המשרות הקיימות בסניף המקומי. שושי ריפשטיין, מנהלת משאבי אנוש בעמותת אנוש: "חוסר היציבות בתקופת הקורונה וההעדפה של רבים לקבל דמי אבטלה יצרו קושי מסוים בגיוס מתאמי טיפול ועובדים סוציאליים בכל הארץ אבל ישנם אזורים שבהם הקושי הוא רב במיוחד, למשל, באילת. גם אם מקבלים דמי אבטלה, אין תחליף לעבודה קבועה כי מעבר להכנסה הכספית, עבודה מחזקת בקרב האדם העובד גם את הערך העצמי והמשמעות. אנוש מציעה תנאי העסקה טובים, מעניקה מוגנות לעובדיה ושומרת על בריאותם. בימים אלה אנו מגייסים עובדים חדשים ביניהם: מדריכי שיקום ומתאמי טיפול לדיור מוגן של אנוש באילת ומתאמי טיפול למרכז ההכשרה והתעסוקה באילת. 
אני קוראת לתושבי אילת והסביבה להגיש קורות חיים למגוון המשרות המפורטות באתר האינטרנט של העמותה www.enosh.org.il  או בפנייה למייל:  shiran.v@enosh.org.il  כי עבודה באנוש היא הרבה מעבר לעבודה, היא גם נתינה".


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש