חברות הלואו קוסט לא ויתרו על אילת

מאת: רותם נועם ● 20/5/2020 21:47 ● ערב ערב 2967
היו מי שהספידו את טיסות הלואו קוסט לרמון בחורף הקרוב ● ההספד היה מוקדם מידי – נכון להשבוע כבר הגישו 7 חברות תעופה בקשות לנחות בשדה באילת ● עם 34 טיסות שבועיות ● עוד לא אבדה תקוותנו
חברות הלואו קוסט  לא ויתרו על אילת
עונת החורף לא אבודה לגמרי. טיסת לואו קוסט ברמון ● צילום: רפי פלד רשות שדות התעופה

היו מי שהספידו את עונת החורף לאילת ואת טיסות הלואו קוסט לרמון, היו שטענו כי חברות אלו לא יצליחו להתאושש מהמשבר וגם אם כן, ימחקו את שדה רמון ממפת היעדים שלהם, היו גם שהטילו ספק בסבסוד בגובה 60 יורו שמעניק משרד התיירות לכל מושב תפוס במטוס לאילת, אבל נכון לרגע זה, הבטיחו כבר שבע חברות תעופה זרות את מקומן בחורף הקרוב בשדה רמון, עם 34 טיסות שבועיות. בין החברות: ריינאייר, וויזראייר, טראנסאוויה הולנד ולופטהאנזה.

בימים האחרונים חלה התעוררות בענף התעופה התירותית וחברות שונות מכריזות על שובן לפעילות. שבע חברות לואו קוסט כבר הגישו בקשות לטוס לנמל רמון כבר בחורף הקרוב. ברמון נערכים לקלוט את הטיסות בכפוף למגבלות משרד הבריאות וצפויים להציב במקום מצלמות טרמיות שמזהות נוסעים עם חום גבוה. בנוסף, תוצבנה מצלמות הבוחנות באם לנוסעים יש מסכה על פניהם והאם היא מכסה את כל אזור הפנים כנדרש. כן הונחו הצוותים לשמור על הפרדות בין העובדים לנוסעים, לסמן נקודות עמידה על הרצפה לצורך ריחוק חברתי, הצבת עמדות חיטוי ועוד.

החברה הגדולה ביותר שהגישה בקשה לנחות בשדה רמון היא חברת לופטהנזה המתכננת להפעיל טיסה שבועית בקו אילת-פרנקפורט. פינאייר ביקשה להפעיל טיסה שבועית להלסינקי, ASL וטראנסאוויה צרפת הגישו בקשה לטיסה שבועית לפריז, שתי טיסות סך הכל, טאנסאוויה הולנד הגישה בקשה לשתי טיסות שבועיות לעיר אמסטרדם.

שתי חברות לואוקוסט נוספות הפעילות בקווים לאילת, וויז אייר וראינאייר הגישו אף הן בקשות למספר יעדים. ראינאייר ל-16 טיסות שבועיות משמונה יעדים: ברלין, ברטיסלבה, בודפשט, קראקוב, פראג, קובנה, ורשה וברגמו. וויז הגישה להפעלת 12 טיסות שבועיות מחמישה יעדים: ורשה, וינה, ריגה, בוקרשט וסופיה. עם זאת החברות הרוסיות שנהגו לנחות באילת טרם הגישו בקשה לחורף הקרוב, אף שהן צפויות לעשות כן בקרוב.
 


  חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש