מותק - מדור החברה של אילת

מאת: סימונה סולומון שאואט ● 20/11/2020 09:03 ● ערב ערב 2992
מדור החברה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים: רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ'
מותק - מדור החברה של אילת
תגיות:

 

מתכוננים

 


את חג האורים כולנו אוהבים ומתכוננים עם חנוכיות ונרות. את זה בדיוק מכין שלמה פרץ מחנות תפארת. דוגמאות של חנוכיות בכל הגדלים עם נרות או שמנים . 


צעצועים לחנוכה

 


חנות הצעצועים עידן 2000 נפתחה לקהל, וקובי ודותן מנהל החנות כבר מחכים לכם עם שלל צעצועים מגניבים לחג החנוכה.

 

יום הרנטגן בבית חולים יוספטל

 


 יו"ר ועד יוספטל שושי אפנגר וצוות הוועד העניקו שי צנוע לטכנאי הרנטגן לרגל יום הרנטגנאים. מזל טוב כבר אמרנו וכל הכבוד.


חשיפת כותפות לשוחרי פלדה כחולה

 

לצד לימודים בזום, הועבר בזום גם טקס חשיפת כותפות ל – 24 שוחרי מסלול ’פלדה כחולה’ של חיל האוויר - תלמידי כיתה י' שהצטרפו השנה למסלול המצוינות הפועל כבר 13 שנים בבית הספר התיכון ע"ש ’בגין’, בו לומדים כיום 67 תלמידי י'-י"ב. המסלול התלת שנתי מאפשר לתלמידים לסיים את הלימודים עם תעודת בגרות איכותית ולהשתבץ עם גיוסם לצה"ל, במערך הטכני של חיל האוויר בתפקידים נבחרים ומשמעותיים. מנהל בית הספר - אלדד חיימוביץ’ אמר לשוחרים: "יותר מכל, תזכו לשרת שירות משמעותי ולתרום לביטחון מדינת ישראל תרומה אמיתית ומשמעותית". 


פתיחה חגיגית

 


השבוע, התקיים טקס פתיחת מחלקת אשפוז היום האונקולוגי החדש, החדיש והמתקדם הנותן מענה למספר גדול של מטופלים, שנבנה בקצב שיא של חצי שנה על ידי צוות האחזקה של בית החולים יוספטל. מרבית המשתתפים הוזמנו להשתתפות מרחוק ב Zoom, הגיעו והשתתפו: מאיר יצחק הלוי – ראש העירייה, הרב הכט – רב העיר, הרב הדאיה – רב העיר, אמנון שפר – מנהל עמותת הידידים ועובדים. לדברי אורית תמסיט האחות האחראית - "ככל שיותר מטופלים יישארו ויגיעו לקבל את הטיפולים כאן, כך גם נוכל להתפתח ולהביא לכאן עוד ועוד חידושים בתחום". מנהלת ביה"ח ומרחב אילת, ד"ר רויטל בר אושר: "זוהי בשורה נהדרת לתושבי אילת והסביבה. אנו ממשיכים בפיתוח מואץ והנגשת כלל השירותים". צילום: דוברות מרכז רפואי יוספטל ומרחב אילת.


 חונכים את תיכון "ברנקו וייס" בטקס וירטואלי

 


תיכון "ברנקו וייס" אילת שפתח את שעריו בשנת הלימודים תשפ"א במשכנו החדש, ביצע טקס חנוכה וירטואלי המותאם לרוח התקופה. המתחם ששימש בעברו כבית ספר "אורים" עבר שיפוץ נרחב לאחר תכנון אדריכלי קפדני, שהותאם לתהליכים החינוכיים והלימודיים המתקיימים בבית הספר. "קיווינו לקיים את חנוכת המבנה במפגש חגיגי ומכובד עם כל השותפים, אך על רקע התפשטות מגפת הקורונה נבצר מאתנו לקיים טקס זה" אמרה מנהלת בית הספר - זוהר מדר בן אליהו והוסיפה, כי מאז פתיחת שנת הלימודים ממוקד הצוות בתהליכים חינוכיים בבית הספר אך עדיין היה חשוב לציין באופן רשמי את המעבר. 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש