מי מאיים על שמוליק שלם? ''יש כמה פוליטיקאים שאני לא בא להם בטוב''

מאת: ניר אמיתי ● 20/11/2020 09:33 ● ערב ערב 2992
מי הניח אולר פתוח בחצרו של חבר מועצת העיר שמוליק שלם?● לטענת שלם, כדי להניח את האולר שנמצא בסמוך לכניסה לבית, מישהו היה צריך לטפס על הגדר ולהיכנס לחצר ● ''אין לי בכלל ספק שמישהו השאיר לי בדרך הזו מסר מאיים'', אומר השבוע שלם, שהגיש תלונה במשטרת אילת שפתחה בחקירה ● לשאלה למי הוא מפריע, ענה שלם: ''לא ידעתי שיש לי אויבים, אבל אין לי ספק שיש כמה פוליטיקאים בעיר שאני לא בא להם בטוב''
מי מאיים על שמוליק שלם? ''יש כמה פוליטיקאים שאני לא בא להם בטוב''
תגיות:

לפוסט המצולם שהעלה חבר המועצה שלם לפייסבוק שלו כנסו

בבוקר יום ראשון כשחבר מועצת העיריה שמוליק שלם יצא מפתח ביתו הוא הופתע לגלות כי בקרבת דלת הכניסה מונח אולר פתוח. "מישהו היה צריך לטפס מעל הגדר כדי להגיע פנימה לחצר ולהניח את האולר במקום בו מצאתי אותו", הסביר שלם שלא היה לו כלל ספק כי האולר נשלח לו כמסר אזהרה. שלם מיהר להגיש תלונה במשטרת מרחב אילת שפתחה בחקירה. "נפתחה חקירה המתנהלת בימים אלה ולכן לא נוכל לפרט אודותיה", הובהר לנו מדוברות מרחב אילת. "זו תחושה ממש לא נעימה לחשוב על זה שמישהו חדר אלייך לפרטיות ומאיים עלייך", אמר שלם ל'ערב ערב' ביום שלמחרת. "עד שנכנסתי לפוליטיקה לא היו לי אויבים, אבל כנראה שיש פוליטיקאים שאני מפריע להם", הוא אמר כשהוא מרמז בגלוי על הכיוון בו הוא חושד. "קרה משהו מאוד חמור. אסור לעבור לסדר היום על דברים כאלו. אם ראש ממשלה נרצח זה לא אומר שחבר מועצת עיר הוא 'כסף קטן'. מבחינתי זו הצהרת כוונות".

אתה חושש לחייך?
"מן הסתם אם מישהו שם לי ליד הבית אולר כזה גדול, אני חושש, אבל זה לא ימנע ממני להמשיך הלאה".

מעשה כזה יכול לגרום לך לפרוש מהחיים הפוליטים?
"ממש לא. נהפוך הוא. כנראה שאני עושה את הדברים נכון ומפריע למישהו בדרך בה אני הולך. זה רק מוכיח עד כמה יש לעשות עבודה טובה בתחום. לא ידעתי שזה יקרה בשלב מוקדם כל כך ועל כלום. אז אסדר את המצלמות בכל הבית ואמשיך הלאה". 

חושד במישהו?
"הכל השערות ואני לא רוצה לומר סתם דברים אבל אני יודע שהכניסה שלי לקואליציה עשתה קצת רעש בעיר. גם הכניסה שלי לטיפול בנושא הטיילת המקבילה פוגעת בכמה אנשים בעיר. חוץ מזה לא היה לי סכסוך עם אף אחד ואני לא יכול לחשוב על מישהו שעשיתי לו רע. זה בטוח לא בפן העסקי שלי אלא רק בכיוון הפוליטיקה. מה לעשות ויש אנשים שלא אוהבים את דרך הישר?".


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת