פרסום ראשון: האטרקציות והמסעדות באילת מתחילות להפתח

מאת: ● 17/11/2020 16:26 ● ערב ערב 2991
לאחר שמרד הבריאות נתן אור ירוק - החל ממחר ניתן יהיה לפתוח באילת אטרקציות הממוקמות בשטח פתוח, ולמסעדות יותר להושיב אנשים בשטחים פתוחים מחוץ למסעדה, בשלב זה עדיין לא ניתן אישור פתיחה לקניונים ולאטרקציות במבנים סגורים
פרסום ראשון: האטרקציות והמסעדות באילת מתחילות להפתח
תגיות:

משרד הבריאות אישר היום את המשך פתיחתם של "איי התיירות" אילת וים המלח על פי המתווה שנקבע בחוק שעבר בשבוע שעבר. על פי ההסכמות אליהן הגיעו הצדדים החל ממחר יוכלו מסעדות באיזורים הירוקים לאפשר קבלת קהל מחוץ לבתי העסק. הקלה זו תהיה אפשרית רק בעיר אילת ובים המלח והיא מתווספת על האפשרות להוציא משלוחי טייק אווי הקיימת כבר כעת.

כמו כן הגיעו הצדדים להסכמה על פתיחתן החל ממחר של אטרקציות פתוחות - זאת בניגוד לאטרקציות הממוקמות במבנים סגורים. על פי ההבנות שהתקבלו היום בין התאחדות האטרקציות למשרד הבריאות, תתאפשר פתיחתן של אטרקציות שאינן במבנה סגור ללא הגבלת 20 איש, אך כמובן שתוך שמירה על כללי התו הסגול הדורשים מרחק של 7 מ' בין אדם לאדם בשטח האטרקציה. עם זאת בשלב זה לא תתאפשר פתיחתן של אטרקציות סגורות המשמעות היא כי המצפה התת ימי, רחבת ההחלקה באייס מול והפארק האתגרי טופ 96 (בחלקו שבתוך הבנין) לא יוכלו להפתח לציבור בשלב זה. עם זאת בהתאחדות האטרקציות שמרו על אופטימיות זהירה לגבי המשך פתיחתן של האטרקציות לקראת תחילת חודש דצמבר אז מקווים בהתאחדות תתאפשר גם פתיחת אטרקציות סגורות.

בהתאחדות מבקשים לקדם רעיון לאפליקציה ירוקה שכל אדם שיעלהב עליה בדיקת קורונה שלילית אותה עבר ב-72 השעות האחרונות, יוכל להכנס לכל מקום לרבות קניונים ומסעדות.

לאחר שגם המסחר בחנויות הרחוב כבר נפתח לציבור כעת יגיע תורם של המרכזים הפתוחים וכעת רק הקניונים נותרו עדיין סגורים לקהל וכך גם באילת.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש