האיש הכי צבעוני בקהילה הגאה של אילת הלך לעולמו הבוקר

מאת: ● 29/11/2020 09:23 ● ערב ערב 2993
בשורה עצובה לבוקר יום ראשון - שמואל לוי שהיה מוכר באילת כשמוליק (שמוקה), הלך לעולמו והוא כבן 70 לאחר מחלת כליות ממנה סבל בשנים האחרונות
האיש הכי צבעוני בקהילה הגאה של אילת הלך לעולמו הבוקר
תגיות:

"איזה בוקר נורא להתעורר לידיעה הזו", כתב רוני מויאל, מי שהיה ידידו של שמוליק, ברשתות החברתיות. "שמוליק (שמוקה, או כפי שהכתיר עצמו בתור: "שמוקה מלכת אום רש רש") הלך לעולמו במהלך הלילה. שמוליק שהיה דמות צבעונית בחיי הלילה של העיר, בסצנה הגאה, איש מצחיק, אמיתי, ישר, שהיה חבר לקפה בכל שישי, כבר לא. יחד עם הרבה דברים טובים שכבר לא בעיר הזו ובמיוחד בשנה הארורה הזו".

חברו שחר אלקיים נפרד ממנו אף הוא: "חיים שלמים של רגעים מצחיקים, מרגשים, שמחים ואז מגיע רגע אחד עצוב. נוח על משכבך בשלום שמואל לוי חבר יקר שלי. היית ולעולם תישאר - אחד, יחיד ומיוחד במינו".

בן 60 היה במותו. מועד הלווייתו יפורסם במהשך היום. נוח על משכבך בשלום. 

שמוליק לוי ז"ל

חברת המועצה לשעבר עוה"ד לימור להב נפרדה אף היא מלוי: 

איך בשורה קשה על לכתו של חבר יקר, זרקה אותי ברגע אחד לימים אחרים של מסיבות עליזות במועדון ה"פלטיניום", סיפורים משעשעים על גאווה בתל אביב הישנה ורכילות, שאין כדוגמתה, בפרלמנט של שישי בקפה נטו במול הים. שמוקה שלנו, מלכת אום רש רש הבלתי מעורערת, הלכה לעולמה מבלי שנדע. זכיתי להכיר אדם חכם, אופטימי, מצחיק וטוב לב שהוורוד, המזוהה עם הקהילה הגאה היה מבחינתו לא רק צבע, אלא דרך חיים. איש יקר ובלתי נשכח שאיננו עוד. כמה עצוב.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש