מאסר לפורץ לחנות זול סטוק באילת

מאת: איציק נועם ● 24/12/2020 12:35 ● ערב ערב 2997
שבעה חודשי מאסר נגזרו על צעיר בן 19 לאחר שפרץ לחנות ''זול סטוק'' בעיר וגנב משם ביחד עם אחר סחורה ● ביהמ''ש: ''העבירות בוצעו בעת שהמדינה כולה היתה בסגר שפגע בחיי התעסוקה והמסחר עד כדי שבעלי עסקים נאבקים לשמור על פרנסתם לטובת התא המשפחתי שלהם ויכולתם להמשיך ולהתקיים בכבוד''
מאסר לפורץ לחנות זול סטוק באילת
שווי הסחורה הגנובה 1,460 שקל. זול סטוק
תגיות:

בית המשפט השלום באילת מפי השופט מרדכי (מוטי9 לוי, גזר שבעה חודשי מאסר וכן עונשים נלווים על צעיר בן 19 שנתפס ביחד עם אחר לאחר שפרץ לחנות "זול סטוק" בעיר וגנב משם סחורה וציוד במהלך חודש יולי השנה. מגזר הדין עולה כי הצעיר והנאשם השני אחזו בדלתות הזכוכית של העסק, הרימו אותן ומשכו אותן לצד על מנת להיכנס לעסק בכוונה לגנוב. מיד עם כניסתם לעסק ניסו הנאשמים לפרוץ לקופה ומשלא הצליחו חתכו אותה ונטלו אותה עמם. בקופה היו 800 שקלים בלבד, אלא שהשניים לא הסתפק ובכך וגנבו מהחנות סחורה בשווי רב שכללה מכשירי אלקטרוניקה וחשמל קטנים. שווי הרכוש שנגנב עם זאת היה נמוך יחסית והסתכם ב-1,460 שקלים בלבד. יומיים לאחר מכן ניסו השניים לפרוץ לחנות בשנית, אך האזעקה במקום הופעלה והם נמלטו. מספר ימים לאחר מכן נתפסו על ידי המשטרה שהשביה לבעל העסק את הסחורה הגנובה. 
השופט ציין כי העבירות בוצעו בעת שהמדינה כולה היתה בסגר "שפגע בחיי התעסוקה והמסחר עד כדי שבעלי עסקים נאבקים לשמור על פרנסתם לטובת התא המשפחתי שלהם ויכולתם להמשיך ולהתקיים בכבוד", עם זאת הוא ציין כי גם הנאשם, עבד באחד המלונות בעיר טרם איבד את מקום עבודתו בשל משבר הקורונה.
בגזר הדין פרט השופט כי לנאשם הרשעה קודמת על 7 עברות רכוש שונות מ-2018, בעבור עבירות אלו הופעל נגדו מאסר מותנה בן חודשיים אך ביהמ"ש התחשב בגילו הצעיר ופסק כי אלה ירוצו בחופף לגזר דינו. כן נגזרו על הצעיר פיצוי בגובה 1,500 שקל וקנס בגובה 1,000 שקלים. 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש